незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Пропозиції міської Громадської ради до Бюджету

Пропозиції міської Громадської ради до Бюджету

9 жовтня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулося засідання бюджетного комітету міської Громадської ради.

Члени комітету обговорили пропозиції до змін до міського бюджету на 2018 рік, а також пропозиції щодо Громадського бюджету у місті Херсоні на 2018-2022 роки. Нижче публікуємо пропозиції до змін до міського бюджету.

1. Збільшення поточних та капітальних видатків на заклади освіти (3 500 000 грн.) – просимо надати перелік закладів і точне формулювання видатків за кожним із закладів.

2. Просимо перевірити формулювання стосовно видатків на медикаменти для закладів охорони здоров’я (368 826 грн.) – скоріш за все, мова йде про витратні матеріали, адже саме їх використовують для профоглядів.

3. Просимо знову звернути увагу  на видатки на відшкодування пільгового проїзду і розглянути питання монетизації. Також зауважуємо компенсаційні виплати КП «ХКТС» за пільгове перевезення автомобільним транспортом: жоден «пільговий» автобус вже давно не виходив на маршрут. Кому і за що будуть відшкодовувати?

4. Збільшення видатків на фінансову підтримку КП «Іскра» - просимо розписати, які саме заходи.

5. На управління культури сплановано зменшення видатків на 200 тис. грн.. через те, що не відбулось підвищення посадових окладів. Ми пропонуємо залишити ці кошти і спрямувати їх на премії працівникам культури.

6. Видатки на обслуговування населення, прикріпленого до КЗ «Обласна лікарня відновного лікування» (1 005 100 грн.): що це за лікарня і яке населення до нього прикріплене? Як це узгоджено із медичною реформою?

7. Співфінансування облаштування спортивних майданчиків (3 000 000 грн.): де будуть розташовані майданчики?

8. Збільшення видатків на капітальний ремонт об’єктів житлового фонду (1 500 000): просимо розписати перелік об’єктів.

9. Збільшення видатків на будівництво каналізаційних мереж у Зеленівці (1 730 000 грн.): чому це робить місто, якщо у Зеленівки є власний бюджет?

10. Зменшення видатків на будівницто інженерних мереж та спорут у мкр. Таврійський (- 1 470 000): хочемо поточнити початкову суму і стан будівництва зараз. Чому зменшується сума? Те саме – стосовно зменшення суми за Бучми, 22 та смт. Надніпрянському.

11. Збільшення видатків для реконструкції фонтану на бул. Мирному (482 000): будь-ласка, поточніть причину збільшення та поточний стан робіт.

12. Збільшення видатків на капітальний ремонт І та ІІ під’їздів житлового будинку №6 по вул.. Дорофеєва (1 000 000 грн.): вважаємо суму завищеною, чи можна надати пояснення, чому саме така сума? Може дефектний акт?

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica