незалежний спостерігач

Над місцевим самоврядуванням нависла загроза - думки учасників круглого столу


У п'ятницю, 24 липня в Херсоні відбувся круглий стіл на тему «Конфлікти в існуючих і нових ОТГ Херсонської області в умовах завершення децентралізації  та пандемії». Більшість його учасників, представники громадських організацій, об'єднаних громад, новостворених територіальних громад, висловили занепокоєність ситуацією, що склалася навколо завершення реформи децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи. Друкуємо резолюцію круглого столу:
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Пропозиції міської Громадської ради до Бюджету

Пропозиції міської Громадської ради до Бюджету

9 жовтня в Кризовому медіа-центрі.Херсон відбулося засідання бюджетного комітету міської Громадської ради.

Члени комітету обговорили пропозиції до змін до міського бюджету на 2018 рік, а також пропозиції щодо Громадського бюджету у місті Херсоні на 2018-2022 роки. Нижче публікуємо пропозиції до змін до міського бюджету.

1. Збільшення поточних та капітальних видатків на заклади освіти (3 500 000 грн.) – просимо надати перелік закладів і точне формулювання видатків за кожним із закладів.

2. Просимо перевірити формулювання стосовно видатків на медикаменти для закладів охорони здоров’я (368 826 грн.) – скоріш за все, мова йде про витратні матеріали, адже саме їх використовують для профоглядів.

3. Просимо знову звернути увагу  на видатки на відшкодування пільгового проїзду і розглянути питання монетизації. Також зауважуємо компенсаційні виплати КП «ХКТС» за пільгове перевезення автомобільним транспортом: жоден «пільговий» автобус вже давно не виходив на маршрут. Кому і за що будуть відшкодовувати?

4. Збільшення видатків на фінансову підтримку КП «Іскра» - просимо розписати, які саме заходи.

5. На управління культури сплановано зменшення видатків на 200 тис. грн.. через те, що не відбулось підвищення посадових окладів. Ми пропонуємо залишити ці кошти і спрямувати їх на премії працівникам культури.

6. Видатки на обслуговування населення, прикріпленого до КЗ «Обласна лікарня відновного лікування» (1 005 100 грн.): що це за лікарня і яке населення до нього прикріплене? Як це узгоджено із медичною реформою?

7. Співфінансування облаштування спортивних майданчиків (3 000 000 грн.): де будуть розташовані майданчики?

8. Збільшення видатків на капітальний ремонт об’єктів житлового фонду (1 500 000): просимо розписати перелік об’єктів.

9. Збільшення видатків на будівництво каналізаційних мереж у Зеленівці (1 730 000 грн.): чому це робить місто, якщо у Зеленівки є власний бюджет?

10. Зменшення видатків на будівницто інженерних мереж та спорут у мкр. Таврійський (- 1 470 000): хочемо поточнити початкову суму і стан будівництва зараз. Чому зменшується сума? Те саме – стосовно зменшення суми за Бучми, 22 та смт. Надніпрянському.

11. Збільшення видатків для реконструкції фонтану на бул. Мирному (482 000): будь-ласка, поточніть причину збільшення та поточний стан робіт.

12. Збільшення видатків на капітальний ремонт І та ІІ під’їздів житлового будинку №6 по вул.. Дорофеєва (1 000 000 грн.): вважаємо суму завищеною, чи можна надати пояснення, чому саме така сума? Може дефектний акт?

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica