незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Громадський та державні аудитори разом вилікують фінанси м . Херсону

Громадський та державні аудитори разом вилікують фінанси м . Херсону

Експерти громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» для налагодження дієвої системи контролю ефективності місцевих бюджетів з 2015 року започаткували щорічний громадський аудит доброчесності запровадження програмно-цільового методу.

Також у м. Херсоні за методикою та грантовою/ коуч підтримкою ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» проведено два громадських аудити бюджетної сфери за 2017-18 роки. Відповідно у 2019 році матиме два державних аудита за скаргами громадськості:

По-перше, ГО «Транспорт Херсонщини» у сферах реконструкції, капітальних та поточних ремонтів автомобільних доріг, тротуарів, міжбудинкових та внутрішньоквартальних проїздів». Про сервіси проекту та історію діалогу з місцевими посадовцями на http://frgn.mk.ua/?p=10257

За його висновками нещодавно отримали повідомлення Південного офісі державної (Лист1 Лист2) аудиторської служби щодо проведення Південним офісом державної аудиторської служби щодо у першому півріччі 2019 року перевірки Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради.

По-друге, ГО «Європейський вектор розвитку» у сфері благоустрою Херсону, що раніш отримала подібний лист щодо почату з січня 2019 року перевірки Департаменту ЖКГ та Управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради.

Ії предметом буде аудит відповідності вимогам національного законодавства змісту паспортів бюджетних програм «Благоустрій..» на 2017 і 2018 роки та звітів про виконання паспортів бюджетних програм за 2017 рік. А інформація згаданого громадського моніторингу буде враховано при перевірці.

Докладніше на http://frgn.mk.ua/?p=10240 .

Професійність методики громадського аудиту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва вже три рази підтвердив державні аудиторські служби у Дніпрі (2018 р), у Вознесенську (2017 р.) та у Миколаєві (2016 р.) — тоді Державною фінансовою інспекцією України.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за матеріалами ГО «Транспорт Херсонщини» (м. Херсон).

__________________________________________________________

Проект ГО «Траспорт Херсонщини» на тему: «Створення механізму громадського контролю доброчесності видатків на ремонт доріг у м. Херсоні» реалізовано за сприяння ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень,при підтримці ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за кошти Національного фонду підтримки демократії (NED м. Вашингтон, США).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica