незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Инициаторы отзыва херсонского мэра просят у горожан деньги

Инициаторы отзыва херсонского мэра просят у горожан деньги

Инициаторы отзыва Херсонского городского головы Владимира Миколаенка обращаются к горожанам с просьбой пожертвовать деньги на печать бланков для подписей за отзыв мэра. Не хватает более трех с половиной тысяч гривен.
На обращение откликнулось пока только два человека, которые сдали двести пятьдесят гривен.
Об этом рассказала одна из инициаторок отзыва Римма Бараненко.
Цитируем ее обращение, которое она опубликовала в сети:
"ХЕРСОН - СЛОВОМ ЧИ ДІЛОМ?

 Друзі! Ми всі жаліємось як нам погано жити. Транспорт незручний, ходить не по графіку, холодно в оселях, немає світла і т.д. і т.п. А що ВИ зробили, щоб щось змінити? Поставили лайк? Цього замало.
 От, наприклад, якби кожен Ваш лайк перевести у 10 грн. - ми б вже давно зібрали необіхну сумму на бланки для збору підписів за відставку Миколаєнко. А поки що на наш заклик перевели кошти дві людини з 300 000 міста! Як на мене - це ганьба! Знову повинні шукати гроші ті самі активісти, що й 4 роки до того? А все величезне місто буде спати? Чи бурчати у фейбук? Так не піде!  Диванним воїном бути легко. А зробити хоч якийсь рух до перемоги - то вже подвиг! Зробіть хоч щось ! цьому напрямку! Доєднуйтесь до нашої команди, давайте цінні ідеї і втілюйте їх, допоможіть зібрати суму на друк матеріалів.
 От зараз у нас на рахунку 250 грн, замість потрібних 3800 грн. А завтра 3.12.18 ми забираємо з типографії продукцію. Поки що розплачуватись немає чим. А ще планували поліграфію додаково замовляти для цієї ж мети. Поки що - тільки плануємо, але ж часу у нас обмаль! 

 Та я вірю, що Херсон прокинеться!
 І не словом, а ділом! 

 Чекаємо на вашу допомогу! 

 Номер картки Приватбанк 5168 7422 2402 3618 Тарасов О.В. (всім, хто пожертвує із вказаними контактами - буде наданий звіт).


 Хочете щось змінити -дійте!!!
 Наше майбутнє у наших руках!"


24 ноября состоялось собрание по созданию инициативной группы для отзыва Херсонского городского головы по народной инициативы. Созданной группе необходимо будет собрать подписи горожан за отзыв мэра в количестве большем, чем за него проголосовало на выборах 2015 года.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica