» » Місцева "Батьківщина" прозвітувала про відремонтовану дорогу

Місцева "Батьківщина" прозвітувала про відремонтовану дорогу

За сприяння депутата Херсонської міської ради від фракції «Батьківщина» Олега Черненка відремонтували дорожній проїзд по вулиці Уварова, будинок 4. Про це інформує прес-служба Херсонської обласної організації цієї партії

«Головний обов’язок депутата – піклуватися про виборців та робити їх життя набагато кращим. На жаль, далеко не всі керуються цим принципом. Дякую за підтримку колегам з міської ради за те, що вони проголосували за виділення 1 мільйону гривень для здійснення ремонту дороги. Сподіваюсь, що вона слугуватиме багато-багато років», — цитує прес-служба слова Олега Черненка.

Мешканці будинку по вулиці Уварова 4 розповіли, що представник «Батьківщини» — один з небагатьох депутатів, хто дійсно піклується про благоустрій міста. Нещодавно саме завдяки зусиллям Олега Черненка здійснили ремонт вуличного освітлення.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый