незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Правий сектор" відхрестився від двох херсонських активістів - Заява

"Правий сектор" відхрестився від двох херсонських активістів - Заява

Центральний провід "Правого сектору" розповсюдив заяву про те, що Сергій Пастушенко та Наталія Гавриленко не мають жодного стосунку до їхньої організації. Друкуємо текст заяви.

"ЗАЯВА ЦЕНТРАЛЬНОГО ШТАБУ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ "ПРАВИЙ СЕКТОР"

Офіційно повідомляємо, що Пастушенко Сергій Анатолійович,1965 р. н. та Гавриленко Наталія Валеріївна, 1971 р. н. не мають жодного стосунку до Національно-визвольного руху "Правий сектор" та не наділені повноваженнями робити будь-які заяви від його імені.

Вищезгадані особи систематично поширювали неправдиву інформацію щодо діяльності руху як у соціальних мережах, так і в особистому спілкуванні у спільноті волонтерів, учасників бойових дій та патріотичної громади не лише Херсонщини, але й інших областей. Тим самим, дискредитуючи чесне ім'я не лише місцевого осередку, а й усього "Правого сектору".

Таким людям не місце в рядах "Правого сектору". Лише з правдою переможемо"

Протистоянням Сергія Пастушенка системі вже триває кілька років. Й ось маємо черговий поворот цієї історії.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica