» » Херсонська "Батьківщина" в Києві протестує проти продажу землі

Херсонська "Батьківщина" в Києві протестує проти продажу землі

Херсонські активісти "Батьківщини" у Києві, під стіною Верховної Ради взяли участь в акції протесту проти ниньощньої моделі ринку землі. Про це повідомив депутат Херсонської міської ради Олег Черненко. Разом з ним на акції перебувають також інші активисті, зокрема депутат Херсонської міської ради Станіслав Трошин, Марія Вуйцик-Левковська інші.
Херсонська  

Пізніше, ЗМІ повідомили, що під Верховною Радою розпочилися суточки між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі, внаслідок чого постраждали більше двох десятків людей, в тому числі кілька журналістів.


"Загони нацгвардії і поліції не дають протестуючим пронести на територію намети та інше спорядження. У хід пішов сльозогінний газ, від якого постраждало більше двох десятків людей, в тому числі кілька журналістів",– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під Верховною Радою та ще в семи областях України тривають мітинги проти продажу землі. Учасники акцій вивозять техніку та перекривають траси, внаслідок чого утворюються великі затори.


Фото із сторінки Олега Черненка
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый