незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Фонд громади «Захист» приєднався до Єдиного антикризового штабу по боротьбі із коронавірусом

Фонд громади «Захист» приєднався до Єдиного антикризового штабу по боротьбі із коронавірусом

До співпраці з Єдиним обласним антикризовим штабом по боротьбі із коронавірусом долучилась благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист».
Відповідний меморандум підписано очільником Херсонщини Юрієм Гусєвим та головою правління фонду Ларисою Польською - повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

Під час підписання меморандуму сторони погодили напрями співпраці щодо координації дій для забезпечення лікарень та інших державних і комунальних структур, задіяних у протидії поширенню на території регіону коронавірусу COVID-19; обміну інформацією стосовно потреб, які виникають під час карантину, для вжиття невідкладних заходів тощо.

Юрій Гусєв зазначив, що співпраця влади та громадських ініціатив задля протидії коронавірусу має важливе значення для нашої області.

«Ми запрошуємо всі громадські та благодійні організації долучатись до роботи Єдиного антикризового штабу. Тільки консолідувавши зусилля та ставши єдиним фронтом у боротьбі з коронавірусом, ми можемо максимально зменшити його поширення», - наголосив голова облдержадміністрації та подякував усім, хто допомагає у подоланні пандемії.

Як зауважив координатор Єдиного антикризового штабу Олександр Паливода, вони систематизували роботу та розподіляють гуманітарну допомогу порівну між тими, хто по неї звернувся.

Лариса Польська підкреслила, що вони, не вагаючись, вирішили співпрацювати та координувати свої дії з антикризовим штабом.
Адже штаб і створено для координації дій у наданні гуманітарної допомоги.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica