незалежний спостерігач

За дев'ять місяців роботи херсонських слуг народу – лише 22 депутатських запити


Сьогодні виповнилося дев'ять місяців із набуття повноважень народними депутатами нового скликання. У Комітеті виборців розповіли про те, скільки за цей час херсонські народні депутати подали депутатських запитів. Виявилося, що на чотирьох народних депутатів від "Слуги народ" приходиться аж двадцять два запити. Ще тридцять запитів подав Ігор Колихаєв.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Фонд громади «Захист» приєднався до Єдиного антикризового штабу по боротьбі із коронавірусом

Фонд громади «Захист» приєднався до Єдиного антикризового штабу по боротьбі із коронавірусом

До співпраці з Єдиним обласним антикризовим штабом по боротьбі із коронавірусом долучилась благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист».
Відповідний меморандум підписано очільником Херсонщини Юрієм Гусєвим та головою правління фонду Ларисою Польською - повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

Під час підписання меморандуму сторони погодили напрями співпраці щодо координації дій для забезпечення лікарень та інших державних і комунальних структур, задіяних у протидії поширенню на території регіону коронавірусу COVID-19; обміну інформацією стосовно потреб, які виникають під час карантину, для вжиття невідкладних заходів тощо.

Юрій Гусєв зазначив, що співпраця влади та громадських ініціатив задля протидії коронавірусу має важливе значення для нашої області.

«Ми запрошуємо всі громадські та благодійні організації долучатись до роботи Єдиного антикризового штабу. Тільки консолідувавши зусилля та ставши єдиним фронтом у боротьбі з коронавірусом, ми можемо максимально зменшити його поширення», - наголосив голова облдержадміністрації та подякував усім, хто допомагає у подоланні пандемії.

Як зауважив координатор Єдиного антикризового штабу Олександр Паливода, вони систематизували роботу та розподіляють гуманітарну допомогу порівну між тими, хто по неї звернувся.

Лариса Польська підкреслила, що вони, не вагаючись, вирішили співпрацювати та координувати свої дії з антикризовим штабом.
Адже штаб і створено для координації дій у наданні гуманітарної допомоги.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica