незалежний спостерігач

За дев'ять місяців роботи херсонських слуг народу – лише 22 депутатських запити


Сьогодні виповнилося дев'ять місяців із набуття повноважень народними депутатами нового скликання. У Комітеті виборців розповіли про те, скільки за цей час херсонські народні депутати подали депутатських запитів. Виявилося, що на чотирьох народних депутатів від "Слуги народ" приходиться аж двадцять два запити. Ще тридцять запитів подав Ігор Колихаєв.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Депутати не зібралися на позачергову сесію

Депутати не зібралися на позачергову сесію

Сьогодні не відбулася позачергова сесія Херсонської міської ради. Прийшло всього 13 депутатів.
Напередодні депутати Херсонської міської ради збирали підписи із вимогою проведення позачергової сесії Херсонської міської ради із звітом про витрачені кошти на боротьбу із епідемією коронавірусу.
28 квітня Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про проведення позачергової сесії міської ради та виніс на розгляд депутатів крім обговорення заходів щодо запобігання коронавірусу (інформація) також питання змін до міського бюджету міста, змін до міської програми культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних, всеукраїнських, міських фестивалів і конкурсів на 2020 рік, затвердження Положення про Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції, затвердження змін та доповнень до Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2020 році, внесення змін до Комплексної міської програми «Здоров’я херсонців» на 2018-2021 роки, внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства м. Херсона на 2020 - 2024 роки, внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства м. Херсона на 2020 - 2024 роки та про затвердження Програми матеріально - технічної підтримки правоохоронних органів.

В результаті на сесію зібралися лише 12 з 52-х депутатів:
1. Віталій Богданов
2. Сергій Волошинов
3. Іван Горланов
4. Андрій Дмитрієв
5. Оксана Д'якова
6. Дмитро Іванов
7. Михайло Линецький
8. Станіслав Трошин
9. Віталій Урбанський
10. Олена Урсуленко
11. Олег Черненко
12. В'ячеслав Яременко

Дивно, але багато з відсутніх депутатів – працівники міськвиконкому, яким, щоб дістатися до сесійного залу, треба було просто пройти коридорами міськвиконкому. Наступну позачергову сесію міський голова запланував на вівторок 5 травня.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica