незалежний спостерігач

Над місцевим самоврядуванням нависла загроза - думки учасників круглого столу


У п'ятницю, 24 липня в Херсоні відбувся круглий стіл на тему «Конфлікти в існуючих і нових ОТГ Херсонської області в умовах завершення децентралізації  та пандемії». Більшість його учасників, представники громадських організацій, об'єднаних громад, новостворених територіальних громад, висловили занепокоєність ситуацією, що склалася навколо завершення реформи децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи. Друкуємо резолюцію круглого столу:
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Фонд громади Херсона "Захист" нагадав партійцям про гендерний баланс

Фонд громади Херсона "Захист" нагадав партійцям про гендерний баланс

Фонд громади Херсона "Захист" нагадав партійцям про гендерний баланс. В повідомленні від Фонду йдеться про те, що при формуванні партійних списків треба дотримуватися гендерної квоти, а також про те, що фонд з жовтня минулого року проводить навчання жінок-лідерок, яких можна включати до списків партій під час місцевих виборів. Ці лідерки - підготовлені та добре мотивовані. Далі текст повідомлення:

"До уваги партійних організацій !
Наразі розпочалася робота по формуванню списків претендентів на депутатську роботу у місцевих радах.
Одне з питань, яке доведеться вам вирішувати - це дотримання гендерних квот. Зверніть увагу на те, що Фонд громади Херсона "Захист" з жовтня 2019 року готує лідерок громад Херсонської та Миколаївської областей до участі у місцевих виборах. Тож запрошуємо до співпраці задля оновлення депутатських корпусів саме тими, хто ретельно готувався бути депутаткою й ДОТРИМАННЯ ГЕНДЕРНОГО БАЛАНСУ У ВЛАДІ!"

Пізніше фонд доповнив своє оголошення деяким поясненням позиції: 

Як би там не казали: "Де цей жовтень?",  а виборчі перегони стартували.
Хочемо оприлюднити позицію Фонд громади міста Херсон "Захист"
!й не  тільки тому, що Закон про благодійність забороняє займатися виборчою пропагандою, скільки, поважаючи політичні симпатії членів Правління та на Навглядової ради ( а вони - різні), просимо за підтримкою  кандидатур на міського голову та партійних списків до нас не звертатися! Кожен член Фонду має право на свій вибір!

Зауважимо: навіть реалізуючи проект "Жінка в політиці - зміни в країні", ми у жодної з 25-ти учасниць не запитали, з ким вона піде ))) Для нас важливо, щоб отримавши знання та навички, вони наважилися скласти чоловікам конкуренцію й надали можливість партіям дотримуватися гендерних квот!

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica