незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЛГБТ проведе у Херсоні четвертий квір-форум

ЛГБТ проведе у Херсоні четвертий квір-форум

У Херсоні з 20 по 23 серпня відбудеться четвертий Квір-форум, тобто, низка заходів, присвячених боротьбі за права, видимості та самоактуалізації ЛГБТ спільноти, під загальною назвою «Квір Форум». 
Але, за словами ініціаторок події – активісток феміністичної, ЛГБТ інклюзивної організації «Інша», на цей раз, з середини травня форум було перенесено на серпень через карантин.

У програмі форуму – як завжди, виставки, лекції, воркшопи та кінопокази. Зокрема прем’єрний показ фільму режисера Віталія Гавури  "Chachó", документальна вистава та перфоманс, які будуть створені прямо під час форуму.
Програму було сформовано за низовим принципом – її формували самі учасники й представники ЛГБТ спільноти, а організатори лише намагаються створити умови де кожна й кожен має простір для висловлювання.  
Але цього разу, за словами організаторів, вони вимушені будуть притримуватись карантину, й тому обграничуватимуть кількість учасників заходів, особливо тих, що проходитимуть у приміщеннях. Щоб попасти на них необхідно буде пройти реєстрацію за формами, які можна знайти на офіційній сторінці БО «Інша» у фейсбуці.
Також з міркувань епідеміологічної безпеки, цього року організатори Квір Форуму вирішили відмовитись від проведення маршу. Але у планах – планування й проведення іншого заходу який  був би спрямований на те щоб підвищити видимість та привернути увагу до проблем ЛГБТ спільноти.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica