незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЛГБТ проведе у Херсоні четвертий квір-форум

ЛГБТ проведе у Херсоні четвертий квір-форум

У Херсоні з 20 по 23 серпня відбудеться четвертий Квір-форум, тобто, низка заходів, присвячених боротьбі за права, видимості та самоактуалізації ЛГБТ спільноти, під загальною назвою «Квір Форум». 
Але, за словами ініціаторок події – активісток феміністичної, ЛГБТ інклюзивної організації «Інша», на цей раз, з середини травня форум було перенесено на серпень через карантин.

У програмі форуму – як завжди, виставки, лекції, воркшопи та кінопокази. Зокрема прем’єрний показ фільму режисера Віталія Гавури  "Chachó", документальна вистава та перфоманс, які будуть створені прямо під час форуму.
Програму було сформовано за низовим принципом – її формували самі учасники й представники ЛГБТ спільноти, а організатори лише намагаються створити умови де кожна й кожен має простір для висловлювання.  
Але цього разу, за словами організаторів, вони вимушені будуть притримуватись карантину, й тому обграничуватимуть кількість учасників заходів, особливо тих, що проходитимуть у приміщеннях. Щоб попасти на них необхідно буде пройти реєстрацію за формами, які можна знайти на офіційній сторінці БО «Інша» у фейсбуці.
Також з міркувань епідеміологічної безпеки, цього року організатори Квір Форуму вирішили відмовитись від проведення маршу. Але у планах – планування й проведення іншого заходу який  був би спрямований на те щоб підвищити видимість та привернути увагу до проблем ЛГБТ спільноти.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica