незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Дотримання карантину: За тиждень фахівці Держпродспоживслужби області відвідали 1465 об’єктів

Дотримання карантину: За тиждень фахівці Держпродспоживслужби області відвідали 1465 об’єктів

У коронавірусу немає вихідних і свят. Саме тому, задля попередження поширення COVID-19 та для нагадування суб’єктам господарювання про необхідність дотримання карантинних вимог, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області самостійно, а також спільно з представниками Нацполіціі, органів місцевого самоврядування та місцевої влади регулярно проводять рейди.

Незважаючи на передноворічні та святкові дні, усього за тиждень (з 28.12.20 по 03.01.21) відвідали 1465 об’єктів, на 302 (20,6%) встановили порушення.

За результатами роботи  складено 14 протоколів про порушення протиепідемічних заходів, надані 302 листи-пропозиції щодо дотримання карантинних обмежень з роз’ясненнями до суб’єктів господарювання.

- Лише за перші три дні нового року, з 1 по 3 січня включно, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області було охоплено 874 об’єкти, порушення карантинних вимог встановлені на 119 з них, складено 9 протоколів про порушення санітарних норм. Усього в роботі ковід-патрулів брали участь 34 посадових особи ГУ ДПСС в Херсонській області. – зазначила в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Наталя Клим.

Охоплено перевірками:
- 617 об`єктів торгівлі харчовими продуктами, з них працювали з порушеннями 182;
- 473 об’єкти реалізації нехарчової продукції, з порушеннями 73;
- 165 закладів громадського харчування, порушення виявлені на 13;
- 26 дитячих дошкільних закладів, без порушень;
- 184  інших об’єкти, з яких працювали з порушеннями 34.

За словами начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тараса Години-Арюпіна, найпоширеніші порушення: відсутність запаса засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), контейнерів для збору використаних ЗІЗ, не проведення обробки приміщень деззасобами, відсутність маркування для фізичної дистанції, не проведення температурного скринінгу працівникам.

На всіх об’єктах проводиться постійна роз’яснювальна робота щодо діючих карантинних обмежень.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області закликає громадян більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких!
Бережіть себе та дотримуйтесь протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica