незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Обговорення Закону про місцевий референдум

Обговорення Закону про місцевий референдум

В червні розпочинаються регіональні публічні обговорення на тему: “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”. Обговорення відбудуться протягом червня-жовтня 2021 року у 24 областях України.

У кожній області відбудуться чотири публічних обговорення з основних питань законопроекту про місцевий референдум. Формат публічного обговорення онлайн передбачає презентації від експертів та експерток та включає модеровану дискусію для відповідей на запитання та напрацювання рекомендацій до законопроекту. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки проєктів законів із питань народовладдя.  

Усім зареєстрованим учасникам будуть надіслані графік обговорень, детальна програма заходу та посилання на платформу  Zoom. Реєстраційні форми знаходяться у запрошенні, яке надсилаємо додатком до цього листа, а також графік обговорень на червень.

Перше обговорення в Херсонській області відбудеться 21 червня об 12-00. Форма для реєстрації https://forms.gle/sDHFmsZvW97yzK5Y7

 У разі виникнення запитань, просимо звертатися до асистентки програми «Залучення громадян» НДІ Майї Скрипник за електронною адресою mskrypnyk@ndi.org.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica