незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » В Новій Каховці підписано Угода про співробітництво та партнерство

В Новій Каховці підписано Угода про співробітництво та партнерство

В Новій Каховці міський голова Володимир Коваленко та директорка програми ESTDEV Тііна Ілсен підписали Угоду про співробітництво та партнерство між Новокаховською міською територіальною громадою та Естонським центром Міжнародного розвитку.
Подія відбулася  в рамках проекту "Місцеве втілення демократії: сильна громада".

Загалом, партнерами естонців стали відразу дві громади із Херсонської області - Новотроїцька та Нової Каховки. 
Керівники, управлінці, депутати та журналісти з двох громад взяли участь у семінарі «Місцеве втілення демократії: прозоре врядування на місцевому рівні».
Учасники обговорили роль місцевої демократії у формуванні сильних громад, чому важливе стратегічне планування та навіщо розробляти план розвитку громади. Детально розглянули естонський досвід розвитку місцевого самоврядування у сільських територіях та організацію системи місцевого громадського транспорту на прикладі П’ярнського повіту.
Представники українських громад цікавилися питаннями організації роботи освіти, медицини, постачання води та водоочистки, опалення, модернізації житлових будинків і проведення вакцинації.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica