» » Нарешті Херсонська обласна рада взяла на баланс херсонську залізничну лікарню

Нарешті Херсонська обласна рада взяла на баланс херсонську залізничну лікарню

Депутати облради підтримали питання «Про реорганізацію державного закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» шляхом перетворення у комунальний заклад «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради».

Нагадаємо, що колектив лікарні неодноразово мітингував з приводу ситуації, яка склалася в медичному закладі.

Наприкінці 2014 року Президентом був підписаний Закон України «Про внесення змін до бюджетного кодексу щодо реформи міжбюджетних відносин», згідно якого Кабінет Міністрів зобов’язаний «забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність відповідних установ, включаючи структурні підрозділи». Під цей пункт закону підпала і залізнична лікарня, де вже багато років обслуговуються залізничники та мешканці кількох селищ та районів міста, але ані місто, ані область не спішили приймати її на баланс, незважаючи на регулярні листи-нагадування від головного лікаря, на які він або не отримував відповідей, або отримував пусті відписки.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый