» » Депутат Оксана Булахова занепокоєна перевезенням пільгових категорій громадян

Депутат Оксана Булахова занепокоєна перевезенням пільгових категорій громадян

Оксана Булахова виступає 

Під час сесії Херсонської обласної ради депутат від фракції «Укроп» Оксана Булахова розповіла, що до неї часто звертаються пенсіонери з приводу пільгового проїзду на приміських маршрутах.

Вони купують в касах квитки по пільговим цінам, але водії просять доплатити повну вартість проїзду.

Як розповіла депутат, у попередні роки компенсація здійснювалась за рахунок державного бюджету – 18 млн грн на рік. Але у бюджеті на 2016 рік кошти передбачено не було. У зв’язку з чим питання постало гостро. Від автоперевізників отримано листи про припинення перевезення пільгових категорій громадян. Питання за державному рівні не вирішено.

«Деякі місцеві бюджети врахували гроші на пільгові перевезення. На сьогодні в місцевих радах області 2,5 млн грн виділено на компенсаційні виплати на перевезення. Залишається проблема саме у мешканців міста Херсона», - зазначила Оксана Булахова.
Місто виділило на це 520, 7 тисяч грн, але цього мало, треба 2 млн.

Пропозиція депутата – для вирішення проблеми доручити постійній комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту, залучити до спільної роботи виконком Херсонської міської ради, відповідні Департаменти ОДА.

Голова облради Андрій Путілов порадив питання вирішувати в профільній комісі або підійти до нього в робочому порядку.


Фото: Дмитро Бобрусь

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый