незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Трагическая новость: умер Борис Прищепа

Трагическая новость: умер Борис Прищепа

24 мая ушел из жизни главный редактор районной газеты «Вісник Олешшя» Борис Прищепа. 

Об этом сообщают "Херсонские вести" со ссылкой на редакцию "Вісника Олешшя": «Эту страшную весть нам принесли во второй половине дня во вторник, 24 мая, когда верстался свежий номер газеты. Мы никак не могли поверить, что это правда. На его рабочем столе остались незаверстани материалы для газеты, которую он вел до последнего дня, мужественно преодолевая тяжелую болезнь. Это в его характере – все держать в себе, ни на что не жаловаться и никого лишний раз не нервничать», – пишет коллектив редакции «Вісник Олешшя».

Прощание с журналистом состоится завтра 26 мая в 14:00 возле его дома, после чего траурная процессия отправится на центральное кладбище.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica