незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » У Каховці відбувся семінар для представників влади і профспілок

У Каховці відбувся семінар для представників влади і профспілок

12 травня 2016 року у м. Каховка Херсонської області у приміщенні Каховської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання керівників апаратів районних державних адміністрацій та представників державних установ Херсонської області, членів Профспілки працівників державних установ України.

Організаторами заходу виступили Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України.

Під час семінару-навчання всі разом обговорювали важливі та наболілі питання щодо реалізації Закону України «Про державну службу», питання дотримання прав державних службовців під час виконання службових обов’язків, поважне ставлення до державного службовця з боку керівників, оплату праці та багато інших.

Участь в роботі семінару-навчанні взяли, Сидоряк Ірина, заступник керівника Правової та технічної інспекції праці, головного правового інспектор праці Федерації профспілок України, Янас Оксана, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі, Бойко Вікторія, начальник регіонального відділення Національної служби посередництва та примирення в Херсонській області.

Серед обговорених питань, особливу увагу та цікавість викликали основні засади нового Закону України «Про державну службу» та відповідні нормативні акти, взаємодія сторін соціально-трудових відносин у процесі введення в дію нового Закону України «Про державну службу» та запобігання виникненню трудових спорів. Особливо важливим блоком стали питання додержання законодавства про працю в державних установах області під час введення в дію нового Закону «Про державну службу».

Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України, в особі Людмили Григорівни Татаринової, висловлює вдячність керівництву Херсонської обласної державної адміністрації за ефективний соціальний діалог, розуміння та співпрацю, та сподівається на подальшу плідну роботу для розвитку Херсонщини.

Оксана Гузь, голова Молодіжної ради 
профспілки працівників державних установ України

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica