» » У Каховці відбувся семінар для представників влади і профспілок

У Каховці відбувся семінар для представників влади і профспілок

12 травня 2016 року у м. Каховка Херсонської області у приміщенні Каховської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання керівників апаратів районних державних адміністрацій та представників державних установ Херсонської області, членів Профспілки працівників державних установ України.

Організаторами заходу виступили Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України.

Під час семінару-навчання всі разом обговорювали важливі та наболілі питання щодо реалізації Закону України «Про державну службу», питання дотримання прав державних службовців під час виконання службових обов’язків, поважне ставлення до державного службовця з боку керівників, оплату праці та багато інших.

Участь в роботі семінару-навчанні взяли, Сидоряк Ірина, заступник керівника Правової та технічної інспекції праці, головного правового інспектор праці Федерації профспілок України, Янас Оксана, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі, Бойко Вікторія, начальник регіонального відділення Національної служби посередництва та примирення в Херсонській області.

Серед обговорених питань, особливу увагу та цікавість викликали основні засади нового Закону України «Про державну службу» та відповідні нормативні акти, взаємодія сторін соціально-трудових відносин у процесі введення в дію нового Закону України «Про державну службу» та запобігання виникненню трудових спорів. Особливо важливим блоком стали питання додержання законодавства про працю в державних установах області під час введення в дію нового Закону «Про державну службу».

Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України, в особі Людмили Григорівни Татаринової, висловлює вдячність керівництву Херсонської обласної державної адміністрації за ефективний соціальний діалог, розуміння та співпрацю, та сподівається на подальшу плідну роботу для розвитку Херсонщини.

Оксана Гузь, голова Молодіжної ради 
профспілки працівників державних установ України

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый