» » 20 травня херсонці дізнаються "Який партійний квиток має корупція"

20 травня херсонці дізнаються "Який партійний квиток має корупція"

«Який партійний квиток має корупція»

20 травня о 10:30 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція з теми "Який партійний квиток має корупція". На заході буде оприлюднена інформація, в діях яких депутатських фракцій у місцевих радах та міських голів помічено найбільше корупційних ризиків.

 


Спікери:
• Віктор Таран – голова Центру “ЕЙДОС”
• Сергій Нікітенко – директор ГО"Агенція громадської журналістики МІСТ "
• Катерина Гандзюк – радник міського голови, член виконавчого комітету Херсонської міської ради


Також на прес-конференції буде оголошено про створення Всеукраїнської ініціативи по боротьбі з політичною корупцією у місцевих радах. Мета коаліції – контроль за доброчесністю в діях мерів та депутатів місцевих рад під час управління комунальним майном громад, організації тендерних процедур у всіх регіонах України. Учасники розкажуть про механізми боротьби з політичною корупцією в регіонах (позиви, акції прямої дії тощо).

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый