» » Відкрита лекція: «Від участі в радянській програмі з розробки біологічної зброї до освіти з біобезпеки та біозахисту»

Відкрита лекція: «Від участі в радянській програмі з розробки біологічної зброї до освіти з біобезпеки та біозахисту»

19 травня о 18:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться відкрита лекція з теми професора Володимира Зав’ялова (Університет Турку, Фінляндія) "Від участі в радянській програмі з розробки біологічної зброї до освіти з біобезпеки та біозахисту".  


Спікери:
• Володимир Зав’ялов – викладач університету Турку, Фінляндія


Підчас лекції будуть озвучені наступні підтеми: коротка історія розробки біологічної зброї в СРСР, види біологічної зброї і що треба роботи, аби запобігти новим спробам створення цієї небезпечної зброї.


Проект “Південні лекції” За підтримки: Херсонське обласне відділення Соціологічної асоціації України Інтернет-портал «СОУС»: Культура Півдня України Херсонський кризовий медіа-центр

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый