незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » По следам наших публикаций: депутат Ирина Ценкер будет вести прием избирателей

По следам наших публикаций: депутат Ирина Ценкер будет вести прием избирателей

По следам наших выступлений. "Политическая Херсонщина" в материале "Депутат Ирина Ценкер не ведет прием избирателей уже несколько месяцев" мы рассказали о том, что в холле школы № 44 уже несколько месяцев висит объявление о том, что депутат городского совета Ирина Ценкер в связи с больничным отложила прием избирателей.

Мы обратились к депутату, которая были избрана от Блока Петра Порошенка "Солидарность", к руководителю фракции этой партии Сергею Жуйкову, к секретарю городского совета Елене Урсуленко и оперативно получили ответ от депутатов, которые разъяснили ситуацию.

Так, Сергей Жуйков подтвердил, что Ирина Ивановна в связи с болезнью не вела некоторое время прием избирателей о чем и сообщало объявление.  "К сожалению, - пишет Сергей Жуйков, - данное объявление не было снято своевременно и вводило избирателей в заблуждение. Ирина в своем посте в Фейсбуке уже прокомментировала данную ситуацию". В конце своего сообщения глава фракции поблагодарил представителей Комитета избирателей за их реакцию.

Публикуем также и ответ Ирины Ценкер:

"На сайті «Політична Херсонщина» була опублікована інформація про те, що я протягом декількох місяців не провожу прийом виборців в школі №44.

Так дійсно, деякій час я знаходилася на лікарняному і фізично не могла проводити прийом виборців. До лікарняного та після я постійно приймаю виборців. Чому досі об’ява висить у школі це питання не до мене, я не відповідаю за розміщення оголошень в приміщенні школи №44. Завжди чекаю своїх виборців. Як що хтось має бажання прийти, то приходьте".

Со своей стороны, активисты Комитета избирателей Украины благодарят за оперативный ответ и надеются на то, что депутаты будут выполнять норму закона "Про статус депутатов местных советов" и будут регулярно, не реже одного раза в месяц вести прием избирателей в местах, которые были утверждены советом.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica