незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Армія Гідності" в Херсоні - 17 травня прес-зустріч з Тарасом Костанчуком

"Армія Гідності" в Херсоні - 17 травня прес-зустріч з Тарасом Костанчуком

17 травня о 12:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція з теми "«Армія Гідності» – громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість»", на якій відбудеться зустріч із керівником проекту - Тарасом Костанчуком.

Спікер:
• Тарас Костанчук – ветеран батальйону «Донбас», командир штурмової групи, керівник ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість»


Армія, яка зараз існує – це неподобство, її не можна називати нормальною армією, тому що у нас негідні умови служби, озброєння і командування… Сьогоднішні умови, в яких перебувають наші воїни – не просто жахливі, вони неприпустимі!
Ми знаходимось в стані війни, а наші бійці не мають належного забезпечення. Командування дискредитувало себе своєю непрофесійною діяльністю під час проведення масштабних та надважливих операцій на сході країни – ІЛ-76, Іловайськ, Дебальцеве, ДАП, Савур-Могила та інші. Система керівництва армії потребує реформування!


Але сьогодні, оскільки йде війна, ми повинні робити все, щоб допомогти тим бійцям, які стримують ворога! Це означає – забезпечувати хлопців сучасними приладами та амуніцією, допомагати із медичними засобами тощо. Держава цим всім їх не може забезпечити через свою корумпованість.
 «Армія гідності повинна стати нормою для України! Тому ми будемо наполягати на її реформуванні, щоб повністю змінити систему військового керівництва, підготовки бійців, перейти на контрактну службу та створити резервну армію! Державна армія повинна бути дієздатною, вмотивованою, озброєною, одягненою, ситою і оплаченою!», - керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.


Довідка:
Тарас Костанчук – ветеран батальйону «Донбас», командир штурмової групи, керівник ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість». Справжній захисник України, який пройшов Майдан, і відразу після того, як розпочалась антитерористична операція на Донбасі - відправився на фронт. Пройшов бойовий шлях від Артемівська, де очолив оборону батальйону під час першого бойового хрещення, через Попасну, Лисичанськ, Мар’їнку до Іловайську. З генералом Хомчаком планував звільнення Іловайська, потім очолив штурмову групу, що дійшла до комендатури ДНР Іловайську.
Під час подій в Іловайську Тарас Костанчук потрапив в оточення, але вирвався звідти, врятувавши пораненого товариша, хоча і сам був серйозно поранений і контужений. За цей подвиг Тараса Костанчука представлено до Ордена «За мужність» 1-го ступеня.
Після повернення із зони бойових дій Тарас Костанчук разом із побратимами заснував громадську організацію «Об’єднання учасників АТО «Справедливість», головною метою якої є боротьба із свавіллям чиновників, корупцією, а також допомога колишнім учасникам АТО і всім іншим людям, які потребують допомоги.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica