незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Херсонці знову влаштовують благодійний ярмарок на допомогу Валентині Крицак

Херсонці знову влаштовують благодійний ярмарок на допомогу Валентині Крицак

19 травня в Херсоні відбудеться другий благодійний ярмарок на підтримку Валентини Крицак, яка тяжко хворіє.
Про це повідомляють організатори ярмарку херсонські волонтери в соціальних мережах:

Шановні друзі-патріоти!

Дуже приємно зустрічатись із вами, коли для цього є оптимістичний привід. Однак, найчастіше наші зустрічі відбуваються, коли в житті когось із нас оселяються негаразди. Як сталось із Валентиною Крицак. Давайте в патріотичний День Вишиванки зустрінемось і підтримаємо Валюшу, яка наразі потребує коштів для лікування.

Ми намагаємось постійно тримати зв’язок із нашою чарівною волонтеркою Валюшею Крицак, яка врятувала не один десяток життів українських воїнів, а наразі сама потребує допомоги. На жаль, стан здоров’я Валюші погіршився. Як і раніше, вона потребує коштів для продовження лікування та нашої з вами моральної підтримки. Тому ми вирішили разом із «Кулінарною Сотнею Херсонщини» влаштувати черговий ярмарок на підтримку Валентини Крицак. У «Кулінарної Сотні» завжди є свіжі смаколики, а волонтери знову зібрали цікаві речі для продажу: вишиванки, книги, хенд-мейд у великій кількості.

Логічним буде ярмарок, влаштований у День Вишиванки. Це день, коли об’єднуються патріоти України. Однією з таких і є Валюша Крицак. Вона доклала чимало зусиль, аби День Вишиванки в Херсоні святкували з душею.

Приєднуйтесь до нас 19 травня 2016 року з 12.00 до 19.00 на Площі Свободи. Якщо Ви можете допомогти новими цікавими товарами для продажу, ласкаво просимо – відписуйтесь у цьому заході. Так само, якщо є бажання допомогти в якості волонтерів під час ярмарку. 
У кого є бажання допомогти безпосередньо Валентині, номер її картки Приватбанку: 5168 7556 1218 5120.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica