незалежний спостерігач

Общественный совет считает обвинения против секретаря Елены Урсуленко абсурдными

Елена Урсуленко
Вчера, на заседании общественного совета при Херсонском городском голове обсуждали вопрос отставки секретаря Херсонского городского совета Елены Урсуленко, который будет рассматриваться на ближайшей сессии 9 июля. По данному вопросу члены общественного совета приняли единогласное заявление, суть которого сводится к следующему.
Обвинения, которые предъявляет Елене Борисовне группа депутатов - инициаторов данного вопроса выглядят абсурдными.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » "Стоп реванш": херсонці висунули Зеленському свої умови

"Стоп реванш": херсонці висунули Зеленському свої умови

Стоп реваншизм у Херсоні. Фото Суспільне. Херсон
У низці міст України 24 травня відбулась всеукраїнська акція "Стоп реванш". Долучились до неї й херсонці. На площі Свободи зібрались більше півсотні людей. - повідомляє "Суспільне. Херсон"

"Головна ідея заходу, - нагадати владі, що ми є, ми нікуди не поділися, не зважаючи на карантин, ми готові вийти на вулиці і відстоювати своє. Знаєте, я навіть готова жити гірше, але жити в Україні", - пояснює мету акції у Херсоні її організаторка Оксана Погомій.

Містяни прийшли на захід з плакатами та прапорами кількох політичних партій. Акція проходила у форматі вільного мікрофону - усі охочі могли висловити свою думку.

"Прийшли люди, які кажуть, що потрібно багато майданчиків для перемовин, бо, якщо будуть ці майданчики, тоді, можливо, буде укладено мир. До них в голову не приходить та річ, що війни виграють перемогами, а не перемовинами", - говорить один з учасників акції.

Військовий Тимур Половинка пояснює, чому він вирішив взяти участь в протесті:

"Для мене Зеленський не є президентом. Мене не влаштовує, що відводяться війська від позицій, які ми брали кров'ю. Він знущається з армії".


Ігор Анохін: "Минув рік, черговий рік війни. Люди - ті самі 73 відсотки, які голосували за Зеленського і його команду, - мали надію, що хоч щось зміниться на краще. А ми бачимо, що все, що робиться, - на гірше".

Учасники акції "Стоп реванш" оприлюднили свої вимоги до влади. Головні з них:

  •     припинити саботаж євроатлантичної інтеграції України та відновити динамічне зближення нашої країни з НАТО та ЄС;
  •     усунути олігархів, колаборантів та корупціонерів від управління державою, звільнити Андрія Єрмака з посади голови Офісу Президента України.
"Перша моя вимога - зберегти нашу державу, конституцію країни, державну мову, віру та армію. Армія - це зміцнення нашої країни, оборона нашої країни. Це на першому місці", - говорить учасник акції Сергій Маух.

Не всі містяни акцію підтримали. "Суспільне. Херсон" поспілкувались з херсонцями, які в цей час перебували на площі Свободи, але участь в заході не брали.

"Я вважаю, що було зроблено саме технічні моменти. На приклад, нинішній президент обіцяв, що буде держава в смартфоні, буде введено процес діджиталізації. Деякі кроки в цьому напрямку він вже зробив. Певні обіцянки він вже виконав, але це маленька частинка айсбергу, яку ще необхідно нашому президенту зробити", - говорить Сергій, який не хоче називати свого прізвища.

Катерина Андріївна проходила повз акцію. Прізвища свого теж не називає:

"Дав по тисячі гривень. Але ж він при владі лише один рік, що він може такого зробити вже?"

Участь в акції взяло понад півсотні херсонцівПротестний захід прокоментував політолог Дементій Бєлий:

"Акція, яка відбулась сьогодні, – це політична акція. Вона пройшла під партійними прапорами. Лунало багато критики, але в нас є свобода слова і кожен має право висловлювати те, що він вважає за потрібне. За цей рік дива не відбулось. Одна людина не змогла перетворити Україну на диво і більшість обіцянок, які лунали рік тому від Володимира Зеленського, - вони не були виконані. Я нагадаю, що він обіцяв подолати корупцію, обіцяв, що він буде саджати корупціонерів. Пам’ятаєте, був лозунг: "Весна прийде - саджати будемо"? Також він обіцяв, що закінчиться війна, а війна не закінчилась".Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica