» » Яка депутатська фракція в Скадовській міській раді найактивніша?

Яка депутатська фракція в Скадовській міській раді найактивніша?

Здавалося, протоколи повинні були публікувати на офіційному сайті міської ради, про це говорить Закон «Про доступ до публічної інформації». Але протоколи сесій 6 і 11 з’явилися на сайті лише після усного звернення до міського голови та секретаря міської ради 15 липня. Протоколи сесій 1, 7, 10, станом на 1 серпня 2016 р., на сайті Скадовської міської ради були відсутні, незважаючи на звернення. Всі протоколи були надані для ознайомлення секретарем ради лише після особистого звернення до секретаря ради.

Рейтинг активності депутатів визначаємо з протоколів. Визначимо кількість балів, котру отримує кожен депутат від партії. Будь-яка активність під час сесії (виступи, пропозиції, репліки, обговорення), занесені в протокол, дають депутату та партії 1 бал. Максимальна кількість балів, яку може набрати депутат, 11 балів, партія набирає максимальну кількість балів в залежності від кількості депутатів. Депутатський запит, звернення, запитання обраховується 1 додатковим балом, незважаючи на активність депутата на сесії. Отримуємо наступні результати.

З усіх депутатів від партії «Самопоміч» депутат Павловський Ю.А. виступав на 6 (шести) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного, вносив пропозиції, зачитував проекти рішень. Причому Юлій Анатолійович на сесіях виступав по кілька разів з різних питань. Депутат Грищенко Т.В. («Самопоміч») виступала на 5 (п’яти) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносила пропозиції. Депутат Головко С.П. («Самопоміч») виступала на 4 (чотирьох) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного. Новий депутат Терьохін А.Г. («Самопоміч») на 2 (двох) сесіях приймав участь в обговоренні питань порядку денного. Депутат Ляшенко О.А. («Самопоміч»), якщо вірити протоколам сесій участь в обговоренні проектів рішення лише на 2 сесіях. Депутат Кравченко В.О. («Самопоміч»), якщо вірити протоколам сесій не виступав жодного разу, в обговоренні питань участі не приймав, пропозицій не вносив. З 66 балів партія «Самопоміч» отримує 19, тобто активність 28,78%.

З усіх депутатів від партії «Батьківщина» секретар ради Сокольчук О.М. виступав на 5 (п’яти) сесіях, причому зачитував проекти рішення, приймав участь в обговорені, вносив пропозиції. Депутат Жук О.В. («Батьківщина») виступав на 1 сесії, причому питання стосувалося роз’яснення щодо роботи комунального підприємства, котре він очолює. Депутат Меркуш В.Г. («Батьківщина») раз на п’ятій сесії видав репліку «Перепрошую, тут половина не зрозуміла, за що голосування», приймав участь в обговорені питань на 11 сесії. Депутат Соценко В.П. («Батьківщина»), якщо вірити протоколам сесій, не виступав жодного разу, в обговоренні питань участі не приймав, пропозицій не вносив. З 44 балів партія «Батьківщина» має 9, тобто активність склала 20,45%. Депутат Сокольчук О.М. зробив 2 депутатських звернення 11.04.2016 р. та 20.05.2016 р. Таким чином, активність по партії «Батьківщина» зростає до 25%.

З усіх депутатів від партії «Наш край» депутат Васильєв О.П. виступав на 5 (п’яти) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносив пропозиції. Депутат Липай О.О. («Наш край») виступав на 4 (чотирьох) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносив пропозиції. Причому на дев’ятій сесії виступив двічі, але залишив сесію до її закінчення. Депутат Смирнова Г.О. («Наш край»), якщо вірити протоколам сесій, брала участь в обговоренні проектів рішення лише на 11 сесії. Депутат Белоус О.П. («Наш край»), якщо вірити протоколам сесій, не виступав жодного разу, в обговоренні питань участі не приймав, пропозицій не вносив. З 44 балів партія «Наш край а» має 10, тобто активність склала 22,72%.

З усіх депутатів від партії «Солідарність» лише депутат Кулида С.І. виступав на 4 (чотирьох) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносив пропозиції. Депутат Швець В.В. та депутат Повжик О.І. теж від «Солідарністі», якщо вірити протоколам сесій, не виступали жодного разу, в обговоренні питань участі не приймали, пропозицій не вносили. З 33 балів партія «Батьківщина» має 4, тобто активність склала 12,12%. Депутат Повжик О.І. 11.04.2016 р. зробила депутатське звернення. Таким чином активність по партії «Солідарність» зростає до 15,15 %.

З усіх депутатів від партії «Опозиційний блок» депутат Кабакова Г.І. відзначилася на 4 (чотирьох) сесіях, але виступала по кілька разів у зв’язку з обговоренням питань порядку денного, вносила пропозиції, зачитувала проекти рішень. Депутат Лавриненко Є.В. («Опозиційний блок»), виступав на 3 (трьох) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносив пропозиції. Депутат Закарян О.Г. («Опозиційний блок»), якщо вірити протоколам сесій, не виступала жодного разу, в обговоренні питань участі не приймала, пропозицій не вносила. З 33 балів партія «Опозиційний блок» має 7, тобто активність склала 21,21%. Депутат Кабакова Г.І. 19.05.2016 р. зробила депутатське звернення. Таким чином активність по партії «Опозиційний блок» зростає до 24,24 %.

З двох депутатів від партії «Відродження» депутат Бутенко О.І. відзначилася на 8 (восьми) сесіях, але виступала по кілька разів у зв’язку з обговоренням питань порядку денного, вносила пропозиції, зачитувала проекти рішень, пропонувала зняти питання, змінити формулювання та інше. Є рекордсменом по кількості виступів та пропозицій. Депутат Дзюба М.А. («Відродження») відзначився в обговорені питання на 1 сесії. З 22 балів партія «Відродження» має 8, тобто активність склала 40,9%.

З двох депутатів від Партії Зелених України депутат Фролов О.В. виступав на 5 (п’яти) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносив пропозиції. Депутат Ємельянов В.К. («Партія Зелених України»), якщо вірити протоколам сесій, не виступав жодного разу, в обговоренні питань участі не приймав, пропозицій не вносив. З 22 балів партія «Партія Зелених України» має 5, тобто активність склала 22,72%.

З двох депутатів від партії «Радикальна партія» депутат Казберук А.А. виступав на 5 (п’яти) сесіях у зв’язку з обговоренням питань порядку денного та вносив пропозиції. Депутат Казберук Л.А. («Радикальна партія») якщо вірити протоколам сесій не виступала жодного разу, в обговоренні питань участі не приймала, пропозицій не вносила. З 22 балів партія «Радикальна партія» має 5, тобто активність склала 22,72%. Крім того, депутати від партії загалом зробили 2 звернення. Таким чином активність по партії «Радикальна партія» зростає до 31,18 %.

Таким чином, можна встановити, що навіть з депутатським зверненнями найменш активними депутатами є депутати від партії «Солідарність» 15,15 %. Найбільш же активними можна вважати депутатів від партії «Відродження» 40,9%. Самим активним депутатом можна вважати депутата від партії «Відродження» Ольга Іванівна Бутенко з 72,72%. Жодного виступу та запиту не мають депутати Кравченко В.О. («Самопоміч»), Соценко В.П. («Батьківщина»), Белоус О.П. («Наш край»), Швець В.В. («Солідарністі»), Закарян О.Г. («Опозиційний блок»), Ємельянов В.К. («Партія Зелених України»), отже вони вважаються самими не активними.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый