» » Депутати відмовилися розглядати пільги Суднобудівному заводу

Депутати відмовилися розглядати пільги Суднобудівному заводу

Один з аргументів тих депутатів, що не підтримали рішення про пільгу на податок, у тому, що з голосу вирішувати це питання не можна. Необхідно, щоб це питання обговорили на всіх депутатських комісіях.

Директор заводу Василь Федін заявив, що відтепер Херсон не може називатися містом суднобудівників. Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко оголосив перерву. Й після перерви депутати все одно не підтримали рішення про включення питання у порядок денний.

Нагадаємо, що в цьому році земельний податок був піднятий до 1% від нормативної грошової землі на рік замість 0,01% й для Суднобудівного заводу податок виріс з 1,6 млн грн до 15,3 млн. грн

За словами лідера "Опозиційного блоку" Єгора Устинова "Ситуація для суднозаводу складається таким чином, що платити «по-новому» підприємство зможе тільки в одному випадку - якщо значно скоротить свої витрати, в тому числі і на фонд заробітної плати. Іншими словами, левова частка загального числа працівників потрапить під скорочення.  Зараз на заводу працює півтори тисячі робітників. А оскільки залишкова кількість осіб просто фізично не зможе обслуговувати всіх потреб заводу, то, врешті-решт, підприємство буде змушене припинити свою роботу взагалі! І знову-таки я не перебільшую. Сума в 15,3 млн.грн. для місцевого підприємства - непідйомна!Знищивши суднозавод, місто одним махом позбавляється відрахувань, які судозаводчане платили, того ж земельного податку, та інших грошових вкладень. У числі яких спонсорування Дня міста та інших культурних заходів, участь у благоустрої Херсона".

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый