» » Друге засідання ОВК 183 - кошторис без добових

Друге засідання ОВК 183 - кошторис без добових

Сьогодні, 7 червня відбулося друге засідання окружної виборчої комісії №183. Питання розглядали тривіальні, але не без цікавинок.


Порядок денний:


Прийняття присяги членами комісії, які пропустили перше засідання (таких виявилося 4)

Ознайомлення членів комісії зі частинами 7-12 ст.32 ЗУ «Про вибори народних депутатів України»

Про визначення членів комісії, що виконують обов’язки на платній основі

Розгляд єдиного кошторису видатків ОВК №183

Різне

засідання ОВК 

На другому засіданні заступник голови комісії Оніщенко Віталія Іванівна відмовилась від виконання обов’язків на платній основі, повідомивши що в неї не вистачатиме на це часу через ведення адвокатської практики. І запропонувала замість себе Бєлоброву Марину Валеріївну, яка погодилася на таку почесну місію. На запитання про досвід у роботі на виборах, відповіла що має досвід у роботі на виборах з 2008 року.

 

Цікава ситуація навколо єдиного кошторису видатків – виявилося, що ЦВК у своїх розрахунках проґавила добові членам дільничних виборчих комісій (у день виборів). Бухгалтер окружної виборчої комісії зазначив, що за затвердженим кошторисом не вистачає ще 1 млн. 200 тис. грн у фонді заробітної плати (наразі там передбачено 818 тис. грн). Тому, члени ОВК 183 одразу після затвердження кошторису проголосували за звернення до Центральної виборчої комісії з проханням доповнити кошторис необхідною сумою.

 
   

Автор: Станіслав Білий

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый