» » » На Херсонщині заступник голови ДВК агітував за кандидата в депутати

Станіслав Білий,
громадський журналіст

На Херсонщині заступник голови ДВК агітував за кандидата в депутати

У Херсонській області член ДВК агітувала за кандидата в депутати Чаплинської селищної ради під час виконання своїх обов’язків. На такі дії була складена скарга, у результаті розгляду якої, повноваження члена ДВК було припинено.
6 грудня один з кандидатів у депутати Чаплинської селищної ради зафіксував розповсюдження агітаційних матеріалів членом дільничної виборчої комісії за кандидата в депутати до Чаплинської селищної ради від ВО «Батьківщина». Заступник голови ДВК №650558 Фещук Любов Василівна (ВО «Батьківщина») під час розповсюдження запрошення для виборців на день голосування додатково роздавала агітаційні матеріали за кандидата в депутати Чаплинської об’єднаної громади Фещук Інну Валеріївну (ВО «Батьківщина»). Варто зазначити, що кандидат також є невісткою заступника голови. З цього приводу один з кандидатів у депутати подав скаргу до Чаплинської районної виборчої комісії.


Зауважимо, що відповідно до п.5 ч.1 ст.60 Закону України «Про місцеві вибори», участь в агітації заборонена членам виборчих комісій протягом строку повноважень відповідних виборчих комісій.

Розглянувши скаргу, 8 грудня Чаплинська районна комісія на своєму засіданні припинила повноваження заступника голови ДВК №650558 Фещук Любов Василівни, керуючись нормами п.7 ч.4 ст.27 Закону України «Про місцеві вибори».
Нагадаємо, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області провадять громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах. Закликаємо мешканців Херсонщини не залишатися байдужими до прозорості виборчого процесу. У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтесь за телефоном гарячої лінії: (044) 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
Джерело: ГМ "Опора"
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый