незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Станіслав Бєлий » На Херсонщині зафіксовано поширення агітації в заборонених місцях

На Херсонщині зафіксовано поширення агітації в заборонених місцях

У двох комунальних закладах Херсонщини, медичному та дитячому, були розміщені агітаційні листівки.
Спостерігачі виявили агітаційні листівки в Чаплинському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги. Вони лежали на столі біля кабінету педіатра в коридорі другого поверху. Такі ж листівки були виявлені спостерігачами й у дитячому садочку «Струмочок». Вони лежали у роздягальні в групі. Проте, персонал закладу не помітив, хто саме залишив агітаційні матеріали.
Текст листівки був орієнтований на цільову аудиторію – батьків з дітьми: «Академія Ігор запрошує вас і ваших дітей взяти участь у іграх та розвагах, виявити свою спритність у змаганнях, які відбудуться для вас безкоштовно. 03.12 о 09:00 в приміщенні Чаплинського РБК». Також на агітаційному матеріалі був розміщений логотип ВО «Батьківщина».
Варто зазначити, що обидва заклади є комунальними. Крім того, розміщення листівок у заборонених місцях відбулось 2 грудня напередодні зустрічі з кандидатом. Адже на іншому звороті листівок у тому ж приміщенні Чаплинського РБК була анонсована зустріч з народним депутатом від ВО «Батьківщина» Ю.Одарченком та кандидатом на посаду селищного голови О.Подмазком на 3 грудня о 10:00.
Зауважимо, що у п.5 ч.9 ст.60 ЗУ «Про місцеві вибори» забороняється: «Розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху».

Нагадаємо, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області провадять громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах. Закликаємо мешканців Херсонщини не залишатися байдужими до прозорості виборчого процесу. У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтесь за телефоном гарячої лінії: (044) 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Джерело: ГМ "ОПОРА"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica