» » Депутатська дисципліна. У Херсоні та області є прогульники

Депутатська дисципліна. У Херсоні та області є прогульники

Про це розповів експерт ХОО КВУ на круглому столі «ПІВРОКУ РОБОТИ ДЕПУТАТІВ НОВОЇ КАДЕНЦІЇ НА ХЕРСОНЩИНІ:Перший зріз».

В Херсонській обласній раді відбулось тільки 5 пленарних засідань і по кілька засідань комісій, але й тут знайшлись обранці, які примудрились наробити пропусків. Це Альберт Черепаха з БПП, який пропустив 3 пленарні засідання. Також пропустили більше половини засідань постійних комісій Іван Гончарський («Наш Край») 5 з 9, Галина Малишенко 3 з 5, Олександр Супрун 4 з 7 та Галина Толубець 6 з 9.


В Херсонській міській раді жоден з обранців не пропустив більше половини пленарних засідань. Що стосується засідань постійних комісій, то тут є негативний випадок – Денис Бердник («Самопоміч») пропустив 53% засідань комісій. Прикро це ще й тому, що зазначений депутат є секретарем «антикорупційної» комісії. На «межі» Юрій Кирилов (БПП), який пропустив рівно половину засідань.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый