» » Активність депутатів на сесіях і комісіях

Активність депутатів на сесіях і комісіях

Про це говорили сьогодні на круглому столі «ПІВРОКУ РОБОТИ ДЕПУТАТІВ НОВОЇ КАДЕНЦІЇ НА ХЕРСОНЩИНІ:Перший зріз».

Експерти враховували виступи депутатів, коментарі, питання, внесені пропозиції та пропозиції, які підтримала рада або комісія. За кожну таку активність ми нараховували бали, які потім сумували. На жаль, частина протоколів має серйозні недоліки, прописані занадто узагальнено, але це поки що найбільш інформативне джерело.


Активність на засіданнях постійних комісій

На засіданнях постійних комісій рад найбільшим активними є їх голови. Це пояснюється їх перевагами ведучих, тому активність голів ми розглядали окремо.


Найбільш активними головами комісій в обласній ради були Юрій Рожков (БПП) - 419 балів (169 пропозицій, всі 169 були підтримані, 80 виступів і 1 репліка). На другому місці Василь Федін (Опозиційний Блок) - 241 бал (3 виступи, 82 пропозиції, 72 підтриманих, 59 реплік и 25 питань). На третьому – Сергій Рибалко («Наш Край»).


Серед рядових депутатів лідером є представник УКРОПУ Олександр Шумей – 70 балів. У Марини Чернишової з БПП трохи менше – 68 балів. Замикає трійку також представник БПП Євген Криницький – 33 бали.


Але значна частина депутатів поки що залишається пасивною. 25 депутатів мають до 10 балів. А 26 депутатів взагалі не відмітились жодною активністю на комісіях.


Найбільш активними депутатами Херсонської міської ради є: представник Опозиційного Блоку В’ячеслав Яременко – 51 бал, його колега з БПП Сергій Жуйков - 42 бали та представниця УКРОПУ Олена Мазур - 38 балів. Серед голів комісій лідирує Андрій Дмитрієв (Самопоміч) - 120 балів, Єгор Устинов на другому місці - 115 балів. На третьому представник УКРОПУ Віталій Богданов – 102 бали.

Найбільш пасивними обранцями на комісіях є Станіслав Лисюк («Опозиційний блок»), Катерина Пушкарьова (ВО «Батьківщина») та Михайло Чимерис («Самопоміч»).


Активність на пленарних засіданнях

43 депутати Херсонської облради з 64 відмітились виступами на пленарних засіданнях. Найбільш активними були Сергій Рибалко (Наш Край), Юрій Рожков (БПП), в активі яких по 31 балу. На третьому місці Юрій Одарченко («Батьківщина») – 29 балів. Але заради справедливості слід зазначити, що Юрій Віталійович був рядовим депутатом, а двоє перших є головами постійних комісій і тому мають більш пріоритетне становище.


В Херсонській міській раді найбільш активними були депутати, які знаходяться у відкритій опозиції до міського голови. У Дмитра Ільченко – 85 балів, у Андрія Дмитрієва – 66, у Віталія Богданова – 50.


"На жаль, через відсутність або низьку якість протоколів, ми не змогли оцінити активність депутатів Новокаховської та Скадовської міських рад", - додав експерт ХОО КВУ Олександр Мошнягул.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый