» » Олешки виграли мікрогрант на реалізацію роздільного збору сміття

Олешки виграли мікрогрант на реалізацію роздільного збору сміття

Про це повідомляється на сайті «Олешшя онлайн».

Спільними зусиллями активістів «Фонду громади імені Софії ФАЛЬЦ-ФЕЙН» та відділом з питань зовнішньо-економічної та інвестиційної діяльності, розвитку туризму виконавчого комітету Олешківської міської ради було прийняте рішення впровадити роздільний збір та сортування твердих побутових відходів у дитячих садках, акцентуючи увагу на екоосвіті нашого підростаючого покоління.

Сам проект націлений на виховання в дітях та їх батьках свідомості та відповідальності, підвищення рівня обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття.


В результаті реалізації проекту буде створено передумови для подальшого інноваційного розвитку сфери поводження з твердими побутовими відходами на території Олешківської міської ради. В рамках реалізованої програми в ДНЗ на базі шкіл та згодом і вулиць міста Олешки планується встановлення кольорових контейнерів для роздільного збору сміття. Необхідні ресурси планується отримати за рахунок благодійних внесків від підприємців та небайдужих до цієї проблеми.


Після завершення проекту волонтери здаватимуть вторинну сировину заготівельним підприємствам, кошти від реалізації втор сировини будуть надходити до спеціального фонду дитячих садків в формі благодійних внесків.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый