» » У Кочубеївці відбулося громадське обговорення Стратегії ОТГ

У Кочубеївці відбулося громадське обговорення Стратегії ОТГ

У п’ятницю в Кочубеївці відбулося громадське обговорення Проекту Стратегії розвитку Кочубеївської ОТГ, який підготували експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень. Незважаючи на жорсткі погодні умови, які паралізували дороги й ускладнили можливість доїхати мешканцям віддалених сіл в межах ОТГ, на обговореннях були присутні 30 громадян.

Кочубеївці уважно вислухали виступ експертів Причорноморського центру, активно коментували документ, але в цілому схвалили його текст. Особливо їх цікавив блок культури і дозвілля, який наразі є в громаді проблемним.

Декілька останніх пропозицій в проект Стратегії вніс голова ОТГ Іван Дудар. Він зазначив, що кочубеївці вже добре знають цей документ, адже в робочу групу по його розробці входили активісти громади, виконкому. Також Іван Дудар зазначив, що Проект Стратегії буде винесений на найближчу сесію і, скоріше за все, буде прийнятий.   

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый