незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Кошель: кожну третю державну гривню Радикальна партія витратила на одяг і канцтовари

Кошель: кожну третю державну гривню Радикальна партія витратила на одяг і канцтовари

Третину коштів в рамках державного фінансування (понад 5 млн. із 16,9) Радикальна партія Олега Ляшка витратила на виготовлення брендованої продукції. Близько половини коштів (7,9 млн.) було витрачено на пряму рекламу в ЗМІ. Про це сьогодні у Львові заявив голова КВУ Олексій Кошель, презентуючи дослідження Комітету виборців: «Аналіз фінансових звітів партій: на що пішли державні гроші», виконане в рамках проекту Дослівно.

«Головне, чого ми не побачили у звіті Радикальної партії Олега Ляшка – це витрачання коштів на роботу із виборцями та на розвиток політичної сили. Так, виплата зарплат і оренда офісів (927 тис.) обійшлася радикалам менше, ніж друк календарів (близько 1 млн.). Інші статті витрат РПЛ не менш вражають: до 1 млн. пішло на виготовлення футболок і курток, ще понад 800 тис. – на виготовлення блокнотів, папок і наліпок», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

«Це вже не перший приклад, коли партія витрачає державні кошти фактично на вітер, чим підриває саму ідею державного фінансування», – додав Кошель.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстровано законопроект №6026, розроблений експертами КВУ спільно із народними депутатами, який встановлює чіткий перелік видатків, на які партії можуть спрямовувати державні кошти. Документ також забороняє партіям витрачати кошти із Державного бюджету на рекламу.

Джерело: сторінка ВГО КВУ в Фейсбуці

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica