незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЦВК зареєструвала ще 6 кандидатів на вибори по 183 округу

ЦВК зареєструвала ще 6 кандидатів на вибори по 183 округу

10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала ще 6 кандидатів в народні депутати по виборчому округу №183 на проміжних виборах до Верховної Ради України:

Ковальову Я.М. (суб'єкт висування - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"), Кривоноса В.І. (самовисування), Одарченка Ю.В. (суб'єкт висування - політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"), Осипенко О.М. (самовисування), Плугатарьова В.А. (суб'єкт висування - Радикальна партія Олега Ляшка), Середу А.О. (суб'єкт висування - Політична Партія "Опозиційний блок").

Про це повідомляє прес-служба Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області.

07 червня був зареєстрований кандидат Олександр Книга (суб'єкт висування політична партія "УКРОП").

Нагадаємо, що проміжні вибори до Верховної Ради відбудуться у 183-му виборчому окрузі 17 липня. Подання документів на реєстрацію кандидатів триватиме до 16 червня включно. Процес реєстрації завершиться 21 червня. Передвиборна агітація розпочинається на наступний день після прийняття ЦВК рішення щодо реєстрації кандидата. Для вищеназваних кандидатів вже розпочалися виборчі перегони.          

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica