незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЦВК зареєструвала ще 6 кандидатів на вибори по 183 округу

ЦВК зареєструвала ще 6 кандидатів на вибори по 183 округу

10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала ще 6 кандидатів в народні депутати по виборчому округу №183 на проміжних виборах до Верховної Ради України:

Ковальову Я.М. (суб'єкт висування - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"), Кривоноса В.І. (самовисування), Одарченка Ю.В. (суб'єкт висування - політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"), Осипенко О.М. (самовисування), Плугатарьова В.А. (суб'єкт висування - Радикальна партія Олега Ляшка), Середу А.О. (суб'єкт висування - Політична Партія "Опозиційний блок").

Про це повідомляє прес-служба Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області.

07 червня був зареєстрований кандидат Олександр Книга (суб'єкт висування політична партія "УКРОП").

Нагадаємо, що проміжні вибори до Верховної Ради відбудуться у 183-му виборчому окрузі 17 липня. Подання документів на реєстрацію кандидатів триватиме до 16 червня включно. Процес реєстрації завершиться 21 червня. Передвиборна агітація розпочинається на наступний день після прийняття ЦВК рішення щодо реєстрації кандидата. Для вищеназваних кандидатів вже розпочалися виборчі перегони.          

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica