незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Інформацію про організоване голосування в Білозерській колонії спростовують

Інформацію про організоване голосування в Білозерській колонії спростовують

По-перше, Білозерська виправна колонія (№ 105) Херсонської області не є колонією для утримання неповнолітніх. Це колонія мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання. У зазначеній установі відбувають покарання лише повнолітні засуджені. На даний час в установі утримується 256 осіб, 253 з яких мали право на участь у голосуванні.


Станом на 10 годину ранку у Білозерській виправній колонії (№ 105) дійсно проголосували усі засуджені, які мали право голосу. Такий короткий проміжок часу є цілком обґрунтованим, адже виправні колонії мають визначені законом правила внутрішнього розпорядку та режимні вимоги, які порушувати заборонено. Вивід засуджених із локальних дільниць та пересування їх режимною територією до виборчої дільниці здійснюється за чітким планом. Така схема необхідна не лише для дотримання режимних вимог, а й для недопущення надзвичайних подій у виправній установі та забезпечення безпекою сторонніх осіб, які беруть участь у виборчому процесі та відвідують виправні колонії. Голосування засудженими на спеціальних виборчих дільницях в установах виконання покарань розпочалося рівно о 08 годині ранку, чітко за графіком відкриття дільниці. Також на спеціальних виборчих дільницях працює дільнична виборча комісія у складі 10 осіб. То ж на одного члена комісії припадає лише 25 виборців.


Факт оприлюднення чіткої кількості голосів за окремого кандидата у народні депутати України до початку підрахунку голосів є більш ніж некоректним. Адже, незважаючи на те, що у виправній колонії проголосували усі, хто мав право брати участь у виборчому процесі, спеціальна виборча дільниця буде відкритою до 20 години, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України». Підрахунок голосів розпочнеться лише після закриття виборчої дільниці та після оголошення головою дільничної виборчої комісії про те, що члени комісії відбувають для організації голосування виборців за місцем перебування. То ж визначити переможця виборів до закриття виборчої дільниці є неможливим.


З початку роботи спеціальної виборчої дільниці Білозерської виправної колонії (№105) за перебігом виборчого процесу спостерігали один кандидат у народні депутати, який особисто прибув на виборчу дільницю, чотири офіційні спостерігачі від кандидатів у народні депутати та представники чотирьох засобів масової інформації. Усі вони залиши відгуки у «Книзі відгуків (зауважень) щодо стану забезпечення умов для участі засуджених у проміжних виборах народного депутату України» про те, що порушень виборчого процесу на даній спеціальній виборчій дільниці не виявлено.


Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica