» » Про спільну боротьбу кримськотатарського й українського народу проти тоталітарного режиму СРСР - ЗМІ

Про спільну боротьбу кримськотатарського й українського народу проти тоталітарного режиму СРСР - ЗМІ

Херсон став першим містом України, до якого з лекцією про національно-визвольну боротьбу кримських татар завітала історик, кандидат політичних наук Гульнара Бекірова. Цю зустріч зі студентами та школярами Херсона організував Кримськотатарський культурний центр «Куреш». Про це телеканал "Херсон плюс" підготував сюжет у своїх новинах.
«Третій рік підряд проводимо для дітей, старшокласників та студентів, які проживають на території Херсонщини або Криму конкурс на кращі учнівські твори на тему національно-визвольної боротьби з тоталітарним режимом СРСР за свободу - розповідає Ібрагім Сулейманов, керівник Кримськотатарського центру "Куреш". - Теми конкурсу достатньо складні. Й щоб глибше зрозуміти її ми запрошуємо лекторів з усієї України».
Дослідниця Гульнара Бекірова відзначила у своєму виступі, що вчені даремно уникають у своїх дослідженнях теми участі українців у національній боротьбі кримськотатарського народу за свої права та свободу слова, бо історія двох народів тісно переплетена.
Багатьом українців підтримка кримськотатарського народу коштували свободи, а й іноді й життя. Кримськотатарський народ у боротьбі за свої права ніколи не був самотнім.
Й сьогодні під час окупації Криму українці та кримські татари боряться разом за свободу Криму.
"Українці не змирилися з втратою Криму. Боротьба тільки починається - говорить Гульнара Бекірова.  В цьому я - переконана" - розповідається у матеріалі "Громадського вісника Херсонщини"


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый