незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » «Чорний піар» перестає бути ефективним, а популізм користується попитом

«Чорний піар» перестає бути ефективним, а популізм користується попитом

1. У більш демократизованому суспільстві адміністративний ресурс безумовно програє, якщо кандидат робить ставку лише на «спокійний патерналізм». Як бачимо, велика кількість випадків застування адміністративного ресурсу у вигляді спрямування на територію округу державного фінансування, участі посадових осіб у різноманітних передвиборчих заходах, чисельної політичної реклами– все це без політичної мобілізації виборців є неефективним.


2. «Чорний піар» перестає бути ефективним. Ми фіксували велику кількість неетичних прийомів. У майбутньому кандидатам бажано звернути увагу, що чорні брутальні технології перестають бути актуальними та ефективними. Й кандидатам потрібно відмовлятися від послуг тих політтехнологів, які пропонують брудні методи ведення передвиборчої кампанії.


3. Популізм, на жаль, користується попитом у виборців, й він залишається безпрограшним для перемоги на виборах, коли громадяни занепокоєні загостренням соціально-економічного становища та погіршенням якості власного життя. 


4. Невелика явка не завжди приводить до зловживань та фальшування. За умови відкритої конкуренції, що притаманна електоральній демократії, та безпристрасності правоохоронних органів, фальшування перестають бути ефективними.
Нагадаємо, що в минулу неділю в Херсоні відбулися проміжні вибори народного депутата по 183 округу. За підрахунком голосів лідирує Юрій Одарченко ("Батькивщина"), за якого проголосувало 25% виборців.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica