» » «Чорний піар» перестає бути ефективним, а популізм користується попитом

«Чорний піар» перестає бути ефективним, а популізм користується попитом

1. У більш демократизованому суспільстві адміністративний ресурс безумовно програє, якщо кандидат робить ставку лише на «спокійний патерналізм». Як бачимо, велика кількість випадків застування адміністративного ресурсу у вигляді спрямування на територію округу державного фінансування, участі посадових осіб у різноманітних передвиборчих заходах, чисельної політичної реклами– все це без політичної мобілізації виборців є неефективним.


2. «Чорний піар» перестає бути ефективним. Ми фіксували велику кількість неетичних прийомів. У майбутньому кандидатам бажано звернути увагу, що чорні брутальні технології перестають бути актуальними та ефективними. Й кандидатам потрібно відмовлятися від послуг тих політтехнологів, які пропонують брудні методи ведення передвиборчої кампанії.


3. Популізм, на жаль, користується попитом у виборців, й він залишається безпрограшним для перемоги на виборах, коли громадяни занепокоєні загостренням соціально-економічного становища та погіршенням якості власного життя. 


4. Невелика явка не завжди приводить до зловживань та фальшування. За умови відкритої конкуренції, що притаманна електоральній демократії, та безпристрасності правоохоронних органів, фальшування перестають бути ефективними.
Нагадаємо, що в минулу неділю в Херсоні відбулися проміжні вибори народного депутата по 183 округу. За підрахунком голосів лідирує Юрій Одарченко ("Батькивщина"), за якого проголосувало 25% виборців.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый