незалежний спостерігач

Гіперлокальні видання Херсонщини живуть війною: результати моніторингу


Херсонщина залишається регіоном, який потерпає від постійних бойових дій та обстрілів. Більша частина області (районних центрів) і надалі залишаються окупованими.
Якщо видання обласного центру після повернення Херсона під контроль України дещо ожили, то зовсім інша ситуація із гіперлокальними виданнями окремих громад – друковані видання перестали існувати як клас взагалі, а щодо онлайн видань – ті повністю адмініструються з підконтрольних територій. Відтак змінилася специфіка їх наповнення. Звичайно, ми не вважаємо медіями новостворені пропагандистські ЗМІ, які мають «власкорів на місцях», доступ до місця подій, «героїв», «експертів» тощо. Наші видання, які залишаються проукраїнськими, натомість змушені посилатися на анонімні телеграм-канали, свідчення місцевих мешканців, а також передруки тих же пропагандистів.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

На лівобережжі окупанти влаштовують передвиборчу "показуху"

На лівобережній окупованій Херсонщині від учора почалися так звані "вибори" "президента рф". Хоча на самій росії голосування відбудеться за три тижні з 15 по 17 березня, на окупованих територіях росіяни почали раніше. Бо треба всіх об'їхати, щоб примусити ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ХОО КВУ: Вибори потребують реформувань

ХОО КВУ: Вибори потребують реформувань

ОблКВУ вважає, що проміжні вибори у мажоритарних округах продемонстрували:


-Необхідність прискорення реформування виборчої системи та відмову від мажоритарного принципу на виборах народних депутатів, яка є каталізатором фальшування та політичної корупції.


- Важливість прискорення уніфікації виборчих процедур. Підготовка до голосування, хід голосування та підрахунку голосів частково відрізняється на різних рівнях виборів й це провокує непорозуміння та технічні порушення;


- Звернути увагу на спрощення виборчих процедур. Наприклад, організація голосування та підрахунку голосів переобтяжена дрібницями, які гальмують роботу членів виборчих комісій. В першу чергу, це стосується пунктів протоколу підрахунку голосів.


- Необхідно реформувати процедуру приймання в окружній виборчій комісії виборчої документації.


Й, нарешті, відмовитися від проведення виборів в літню спеку, зимою та в день переходу на літній час, бо в умовах масовості непристосованості приміщень для голосування це є знущанням над членами комісії.


Нагадаємо, що в минулу неділю в Херсоні відбулися проміжні вибори народного депутата по 183 округу. За підрахунком голосів лідирує Юрій Одарченко ("Батькивщина"), за якого проголосувало 25% виборців.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica