незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Каховка та Нова Каховка можуть остаточно вирішити проблему переробки сміття

Каховка та Нова Каховка можуть остаточно вирішити проблему переробки сміття

В четвер, 27 квітня відбудеться технічна логістична презентація пілотного проекту створення сміттєпереробного комплексу в нижній дельті Дніпра в містах Каховка та Нова Каховка.

Прогнозується, що комплекс буде переробляти у добу до 200 тон твердих побутових відходів та до 100 тон дренажної маси, що містить мул міської системи стічних вод, а також відходів сільськогосподарського виробництва у двох містах - Новій Каховці та Каховці.

В комплексі планується поєднати кращі надбання провідних фірм у галузі управління відходами та використати двох сміттєсортувальних агрегатыв (по одному для кожного міста) для сепарації металів, макулатури, скла, пластику та інших вторинних матеріалів; біогазову станцію сухої ферментації для переробки органіки; системи сушки, подрібнення пластику та переробки його на дизельне паливо. У складі комплексу планується подальше створення підприємства по виробництву сучасних будівельних матеріалів, добрив, агропродукції та ін. Передбачається також використання сонячної генерації для оптимізації структури споживання енергії.

Виробництво є абсолютно екологічно чистим, надасть місту можливість створення нових робочих місць, надходжень до бюджету, залучення інвестицій. 

Презентація буде відкритою для всіх бажаючих. Початок о 9-00

Джерело інформації "Таврійські вісті"


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica