незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ХОО КВУ назвала причини низької явки на виборах

ХОО КВУ назвала причини низької явки на виборах

1. Кандидати у депутати у виборчому окрузі № 183 виявилися не цікавими абсолютній більшості херсонських виборців. Ні їхні програми, справи, ні особисті якості.


Загалом, кандидати виявилися далекими від народу. Їхні кампанії не переконали виборців у необхідності залишити свої літні справи або відпочинок заради голосування за тих, хто взяв участь у балотуванні. У порівнянні з виборами в інших округах – кількість виборців у 183 окрузі була найнижчою. Середньоукраїнська явка виборців склала 35,78%. Найбільша кількість виборців зафіксована у Луганській області (63%) та Волинській області (майже 49%).


2. Херсонські виборці не бачать особливої потреби у наявності власного мажоритарного депутата, який би представляв інтереси їхнього округу у Верховній Раді або допомагав би вирішувати їхні проблеми. В іншому випадку явка була б більшою.


Належність до всеукраїнської політичної партії, яка бере участь в активній політичній діяльності, є більш переконливими для небагатьох херсонських виборців, які прийшли на дільниці.


3. Передвиборче лайно, що лилося у великій кількості на голови виборців, не сприяло підвищенню явки.

Нагадаємо, що за офіційними відомостями проголосувало 16,38% виборців або 26 тис. 731 виборець. Це втричі менше, ніж у 2012 році, коли на цьому окрузі в сучасній конфігурації вперше проводилися вибори народного депутата. Це у 2,5 разів менше, ніж під час позачергових виборів 2014 р.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica