незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » УГСПЛ відкриває у Херсоні приймальню для мешканців Криму

УГСПЛ відкриває у Херсоні приймальню для мешканців Криму

28 квітня 2017 року о 13.00 в прес-клубі «Новий день» (вул. Преображенська, 26.) відбудеться прес – конференція з приводу відкриття в Херсоні спеціалізованої громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму.
Українська Гельсінська спілка з прав людини є засновником широкої мережі громадських приймалень, які діють майже в усіх областях України. Мета діяльності приймалень – безоплатна допомога людям у захисті їхніх прав та свобод. Серед них є одна спеціалізована приймальня, яка займається виключно питаннями, пов’язаними з окупацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та захистом прав мешканців Криму.
Кримська приймальня успішно працює в Києві з осені 2014 року. Спеціалізація приймальні – надання первинної та вторинної правової допомоги, захист прав та інтересів в суді по справах будь-якої складності. Для більшої доступності юридичних послуг для мешканців окупованого Кримського півострову в 2017 році почав роботу юрист приймальні безпосередньо в Херсоні.
На прес-конференції юристи розкажуть про те, з якими питаннями до приймальні можна звертатися по допомогу, про основні напрямки діяльності, досягнуті успіхи та подальші плани, а також актуальні проблеми законодавчого врегулювання щодо окупованих територій.
Спікери прес-конференції:
• Ганна Рассамахіна – координатор спеціалізованої приймальні УГСПЛ зі справ Криму;
• Віктор Вуйка – юрист спеціалізованої приймальні УГСПЛ зі справ Криму в Херсоні;
Також очікується виступ представника Херсонського обласного Фонду Милосердя та здоров’я, організації, яка тісно співпрацює з УГСПЛ та приймальнею зі справ Криму.
Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Діяльність громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму (м. Херсон) фінансується в рамках  проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», який виконується УГСПЛ.
Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через USAID. Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.  Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica