незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Центр документування порушень прав людини опрацював 1294 кейсів

Центр документування порушень прав людини опрацював 1294 кейсів

Під час прес-конференції "Дотримання прав людини в Україні: історія та сучасність (до 40-річчя створення Української Гельсінської групи)" координаторка мережі громадських приймалень УГСПЛ Наталія Козаренко розповіла про діяльність Центру документування порушень прав людини, який був створений 2 роки тому.

В Центру працює координатор, адміністратор, оператори, аналітики. На сьогоднішній день відкрито 30 приймалень у 24 областях України. Документатори здійснюють автоматизований моніторинг ЗМІ та соцмереж, опитування приймалень. Також джерелами бази для даних є інформація польових місій, інформація організацій-партнерів, опитування безпосередньо постраждалих та свідків.

На сьогодні центром задокументовано 1294 кейсів. На основі цих кейсів Центром стратегічних справ УГСПЛ здійснюються процедури у 45 кейсах. Підсумок на цей момент: підготовлено 5 тематичних звітів за результатами польових місій в зону АТО. Підготовлено 3 звіти у співпраці з іншими партнерами. Зібрано докази ефективного контролю Росії над територією «ЛНР» і «ДНР» у рамках справи в ЄСПЛ (спільно з центром стратегічних справ).

Найближчі плани Центра документування – розробляється інтерактивна карта загиблих у конфлікті. Планується робота у складі міжвідомчої комісії з документування.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica