незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Правовий простір": юридична допомога в смартфоні

"Правовий простір": юридична допомога в смартфоні

Директорка ІРЦ «Правовий простір», член Правління УГСПЛ Наталія Бімбірайте під час прес-конференції "Дотримання прав людини в Україні: історія та сучасність (до 40-річчя створення Української Гельсінської групи)" розповіла про те, як розвивався ресурс протягом останніх років.

Так, офісів «Правового простору» або його філій всього у малих і середніх містах України налічується 30 у 17 областях. Суть ІРЦ в наданні безоплатної правової допомоги в онлайн-режимі, коли кожний може зайти на сайт та задати питання юристу, який надасть кваліфіковану юридичну допомогу. Нещодавно був розроблений також мобільний додаток «Правовий простір», так що юридична допомога тепер може бути у кожного в смартфоні.

За 9 місяців 2016 року за онлайн-консультацією до «Правового простору» звернулися 9771 разів.  Теми звернень – цивільне право, питання військових учасників АТО, трудове право, право соціального забезпечення, кримінальне право і адміністративні правопорушення, адміністративне право, податкове право, питання ВПО, сімейне право, земельне право, господарське право, житлове право, інше.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica