незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Інформацію про організоване голосування в Білозерській колонії спростовують

Інформацію про організоване голосування в Білозерській колонії спростовують

По-перше, Білозерська виправна колонія (№ 105) Херсонської області не є колонією для утримання неповнолітніх. Це колонія мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання. У зазначеній установі відбувають покарання лише повнолітні засуджені. На даний час в установі утримується 256 осіб, 253 з яких мали право на участь у голосуванні.


Станом на 10 годину ранку у Білозерській виправній колонії (№ 105) дійсно проголосували усі засуджені, які мали право голосу. Такий короткий проміжок часу є цілком обґрунтованим, адже виправні колонії мають визначені законом правила внутрішнього розпорядку та режимні вимоги, які порушувати заборонено. Вивід засуджених із локальних дільниць та пересування їх режимною територією до виборчої дільниці здійснюється за чітким планом. Така схема необхідна не лише для дотримання режимних вимог, а й для недопущення надзвичайних подій у виправній установі та забезпечення безпекою сторонніх осіб, які беруть участь у виборчому процесі та відвідують виправні колонії. Голосування засудженими на спеціальних виборчих дільницях в установах виконання покарань розпочалося рівно о 08 годині ранку, чітко за графіком відкриття дільниці. Також на спеціальних виборчих дільницях працює дільнична виборча комісія у складі 10 осіб. То ж на одного члена комісії припадає лише 25 виборців.


Факт оприлюднення чіткої кількості голосів за окремого кандидата у народні депутати України до початку підрахунку голосів є більш ніж некоректним. Адже, незважаючи на те, що у виправній колонії проголосували усі, хто мав право брати участь у виборчому процесі, спеціальна виборча дільниця буде відкритою до 20 години, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України». Підрахунок голосів розпочнеться лише після закриття виборчої дільниці та після оголошення головою дільничної виборчої комісії про те, що члени комісії відбувають для організації голосування виборців за місцем перебування. То ж визначити переможця виборів до закриття виборчої дільниці є неможливим.


З початку роботи спеціальної виборчої дільниці Білозерської виправної колонії (№105) за перебігом виборчого процесу спостерігали один кандидат у народні депутати, який особисто прибув на виборчу дільницю, чотири офіційні спостерігачі від кандидатів у народні депутати та представники чотирьох засобів масової інформації. Усі вони залиши відгуки у «Книзі відгуків (зауважень) щодо стану забезпечення умов для участі засуджених у проміжних виборах народного депутату України» про те, що порушень виборчого процесу на даній спеціальній виборчій дільниці не виявлено.


Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica