» » Небезпека – це погані дороги, освітлення та собаки

Небезпека – це погані дороги, освітлення та собаки

Херсонці назвали фактори, які найбільше впливають на стан безпеки у місті Херсоні, а також визначили найбільш небезпечні місця в районах.

Так, згідно з дослідженням безпеки міста, яке провів громадський центр «Нова генерація», фактори, які найбільш впливають на стан безпеки у Херсоні, це стан доріг та їх облаштування, порушення правил дорожнього руху та небезпека на дорозі, відсутність освітлення, зграї безпритульних собак, наркоманія/торгівля наркотиками, стихійні звалища сміття.

Небезпечними місцями в районах херсонці вважають пішохідні переходи, парки, закинуті будівлі чи споруди, кафе, бари, ресторани, нічні магазини та клуби.

Дослідження базувалось на інтерв’ю 34 учасників 4 фокус-груп: активістів, молоді, жінок та батьків дітей різного віку, на індивідуальному («face to face») опитувані 300 осіб та он-лайн опитуванні 49 осіб. Було опитано 44% чоловіків, 56% жінок.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый