незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Явка на виборах до ОТГ Херсонщини – 45,49%

Явка на виборах до ОТГ Херсонщини – 45,49%

Станом на 20-00 середня явка на перших виборах в десяти об'єднаних громадах області склала 45,49 відсотків.
У відсотках найбільша кількість виборців взяла участь на виборах Ювілейнівської ОТГ Олешківського району – 57,62%. Найменша кількість - у Білозерській (40,15%) та Станіславській (40,53%). Чисельні скандали напередодні та під час голосування негативно вплинули на кількість виборців, які взяли участь у голосуванні.
Відомості по іншим об'єднаним громадам: Борозенська ОТГ  – 52,67%,  Іванівська - 46,81%,  Любимівська ОТГ – 46%, Бехтерська - 44,78, Чулаківська та Костянтинівська ОТГ – по  43,70%,  Високопільська ОТГ – 42,20%.
Нагадуємо, що остаточні результати можуть змінитися.
Сьогодні в десяти об'єднаних громадах Херсонської області відбулися перші вибори голів та депутатів. Виборчий процес пройшов у спокійній обстановці майже без порушень.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica