незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Явка на виборах до ОТГ Херсонщини – 45,49%

Явка на виборах до ОТГ Херсонщини – 45,49%

Станом на 20-00 середня явка на перших виборах в десяти об'єднаних громадах області склала 45,49 відсотків.
У відсотках найбільша кількість виборців взяла участь на виборах Ювілейнівської ОТГ Олешківського району – 57,62%. Найменша кількість - у Білозерській (40,15%) та Станіславській (40,53%). Чисельні скандали напередодні та під час голосування негативно вплинули на кількість виборців, які взяли участь у голосуванні.
Відомості по іншим об'єднаним громадам: Борозенська ОТГ  – 52,67%,  Іванівська - 46,81%,  Любимівська ОТГ – 46%, Бехтерська - 44,78, Чулаківська та Костянтинівська ОТГ – по  43,70%,  Високопільська ОТГ – 42,20%.
Нагадуємо, що остаточні результати можуть змінитися.
Сьогодні в десяти об'єднаних громадах Херсонської області відбулися перші вибори голів та депутатів. Виборчий процес пройшов у спокійній обстановці майже без порушень.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica