незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Явка на виборах до ОТГ Херсонщини – 45,49%

Явка на виборах до ОТГ Херсонщини – 45,49%

Станом на 20-00 середня явка на перших виборах в десяти об'єднаних громадах області склала 45,49 відсотків.
У відсотках найбільша кількість виборців взяла участь на виборах Ювілейнівської ОТГ Олешківського району – 57,62%. Найменша кількість - у Білозерській (40,15%) та Станіславській (40,53%). Чисельні скандали напередодні та під час голосування негативно вплинули на кількість виборців, які взяли участь у голосуванні.
Відомості по іншим об'єднаним громадам: Борозенська ОТГ  – 52,67%,  Іванівська - 46,81%,  Любимівська ОТГ – 46%, Бехтерська - 44,78, Чулаківська та Костянтинівська ОТГ – по  43,70%,  Високопільська ОТГ – 42,20%.
Нагадуємо, що остаточні результати можуть змінитися.
Сьогодні в десяти об'єднаних громадах Херсонської області відбулися перші вибори голів та депутатів. Виборчий процес пройшов у спокійній обстановці майже без порушень.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica