» » У Новій Каховці відбулася фокус-група – шукали конфлікти

У Новій Каховці відбулася фокус-група – шукали конфлікти

12 грудня у м. Нова Каховка в приміщенні Новокаховської міської ради в рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів"  було проведено фокус групу.

Цільовою аудиторією заходу стали представники організацій громадянського суспільства, бізнесу, депутатського корпусу та органів місцевого самоврядування міста. Захід було організовано для обговорення наявної суспільно-політичної ситуації у місті, визначення певних перспектив розвитку міста, бар’єрів, які стоять для успішного розвитку громади, які чинники блокують нормальний розвиток соціальної згуртованості то ескалують конфлікти на рівні міста та спільноти.

Завдяки проведенню заходи експерти проекту отримали можливість ознайомитись з баченням активних громадян, що представляють різні групи місцян, наявної соціально-політичної ситуації в місті, опрацювати питання ефективності та дієвості наявних інструментів місцевої демократії, обговорити ефективні для міста та городян стратегії та тактики, як вирішення конфліктів, так і їх превенції.

Фокус-група була проведена в рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів", що впроваджується на Херсонщині Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень спільно з Херсонською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки Посольства США в Україні.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый