» » Які є конфлікти в Чаплинській громаді? Визначали за допомогою фокус-груп

Які є конфлікти в Чаплинській громаді? Визначали за допомогою фокус-груп

12 січня у смт. Чаплинка в приміщенні Чаплинського бюро правової допомоги в рамках проекту  "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів" було проведено фокус групу.

Учасниками заходу стали представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, з бізнес середовища та 1 учасниця була пенсіонеркою.

Головною метою заходу було обговорення наявної соціально-економічної ситуації, впливу на неї процесу децентралізації, що пройшов у громаді, наявним конфліктним ситуація та застосованим інструментом їх розв’язання, заходів з підвищення рівня соціальної згуртованості на рівні об’єднаної територіальної громади.

У результаті проведення заходу експерти змогли обговорити бачення жителів громади щодо рівня розвитку інструментів місцевої демократії, проблем які супроводжують процес децентралізації, існуючі та нові системні конфлікти, підходи та стратегії їх недопущення чи вже управління ними.

Фокус-група була проведена в рамках проекту "Впровадження механізмів демократії участі - шлях до вирішення проблем та подолання конфліктів", що впроваджується на Херсонщині Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень спільно з Херсонською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки Посольства США в Україні.


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый