» » На Херсонщині обговорюється національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства

На Херсонщині обговорюється національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства

Було проведено вісім зустрічей у смт. Високопілля та Каланчак , містах Генічеську, Каховці, Олешки, Голій Пристані, Скадовську, Бериславі. Учасниками інформаційних зустрічей стало близько 250 осіб з числа активістів громадських організацій, представників громадських рад, сільських голів, працівників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, журналісти.


Експерти Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Херсонській обласній державній адміністрації вивчали рівень взаємодії між інститутами громадянського суспільства та органами влади, розвиненості механізмів демократії участі та стану нормативно-правової бази щодо залучення та активізації громадян. Безпосереднім наслідком цих обговорень стали десятки нових контактів, заявки на проведення навчання для місцевої громадськості й бажання брати участь в обласних програмах громадських організацій.


Результати обговорень ще аналізуються. Найголовніше, можна констатувати, що активісти районів та міст області потребують інформаційно-аналітичної, методичної допомоги у реалізації Стратегії, комунікацій та обміну досвідом, забезпечення владою ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації регіональної політики, чекають підтримки ОГС за кошти місцевих бюджетів через прозорі конкурси проектів та державне замовлення соціальних та інших послуг, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина.


Джерело: сайт Фонду громади міста Херсон "Захист"

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый