незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » На Херсонщині обговорюється національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства

На Херсонщині обговорюється національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства

Було проведено вісім зустрічей у смт. Високопілля та Каланчак , містах Генічеську, Каховці, Олешки, Голій Пристані, Скадовську, Бериславі. Учасниками інформаційних зустрічей стало близько 250 осіб з числа активістів громадських організацій, представників громадських рад, сільських голів, працівників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, журналісти.


Експерти Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Херсонській обласній державній адміністрації вивчали рівень взаємодії між інститутами громадянського суспільства та органами влади, розвиненості механізмів демократії участі та стану нормативно-правової бази щодо залучення та активізації громадян. Безпосереднім наслідком цих обговорень стали десятки нових контактів, заявки на проведення навчання для місцевої громадськості й бажання брати участь в обласних програмах громадських організацій.


Результати обговорень ще аналізуються. Найголовніше, можна констатувати, що активісти районів та міст області потребують інформаційно-аналітичної, методичної допомоги у реалізації Стратегії, комунікацій та обміну досвідом, забезпечення владою ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації регіональної політики, чекають підтримки ОГС за кошти місцевих бюджетів через прозорі конкурси проектів та державне замовлення соціальних та інших послуг, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина.


Джерело: сайт Фонду громади міста Херсон "Захист"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica